rum.ungurury.ru

Iată ce trebuie să facă pentru a calma epilepsie

Bună ziua, „Bunica!“ Mă grăbesc și am oferi znaniya.Tem mea care suferă de epilepsie, vă recomand să se amestecă uniform în ceea ce privește uleiul de măsline și se topește împreună cu a fi în fagurii ei miere (aflat pe partea din stup), macerat un amestec de material și atașați-l patch-uri în sus și în jos a coloanei vertebrale. Și du-te, schimbă pe măsură ce se usuca. De-a lungul timpului, atacurile vor scădea, iar apoi încetează cu totul. Epilepsia poate completa enamelware 0,5 l de apă fiartă 60 g de frunze de rue, se aduce la fierbere, fiartă și ușor cald epileptice frunze aplicate la partea din spate sau a coloanei vertebrale. Mai mult de 60 g rue nu pot fi utilizate, deoarece planta este otrăvitoare. Același decoctul ajută la îmbunătățirea vederii. Ei au nevoie să se spele ochii. Când angina bulion de clătire gorlo.Chay rue de la (1 g planta pentru a face un pahar de apă clocotită) pentru a lua îmbunătățirea menstruație neregulată și pentru normalizarea davleniya.Chereshnya de sânge - o boală radiație leac. Mănâncă în sezon mai multe fructe de padure sale, iar starea dumneavoastră de mult uluchshitsya.Chtoby preveni apariția chirya sau se fierbe, imediat ce apare corpul dureros, roseata, uneori, senzația de mâncărime, să fie încălzite, dar nu fierbinte, cutit sau lingura si cauterizarea imediat zonele cu probleme. După aceea, trebuie șters cu o slyunoy.Zhelayu foame o recuperare rapidă!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru