rum.ungurury.ru

NU Fiul meu experiență durere mai mult: umflarea ganglionilor limfatici elimină excesul de sare

Bună ziua, „Bunica!“

Vreau să împărtășesc experiența în tratamentul fiului său.

În acest an, băiatul a terminat clasa a patra. Deci, acum trei luni, el a apărut nodul subsuoară dureros marimea unei nuci.

durere teribilă, chiar și fiul brațului nu a putut ridica. In-law a spus că a fost inflamat și a crescut ganglionilor limfatici. Ea știe acest lucru din experiența personală, deoarece ea, de asemenea, a fost o dată ca.

Ea a făcut față cu inflamație, frecarea nodul limfatic mărită timp de 2 minute, Koln „triplă“. După mai multe tratamente, el ea a revenit.

Am decis să aplice acest tratament fiului său, dar, din păcate, nu a adus un rezultat pozitiv. Apoi, la sfatul unui prieten, care, în timpul său, de asemenea, a suferit de inflamație a ganglionilor limfatici sub braț, am amestecat părți egale în volum de frecare alcool și apă, în seara umezit într-o soluție de o pânză de in, a pus fiul ei la zonele cu probleme, acoperite cu celofan, komprees înregistrat bandaj și fiul M-am culcat cu el toată noaptea. Aceasta nu a ajutat, deși familiare a insistat că a fost suficient pentru recuperarea unei astfel de proceduri.

Apoi m-am consultat cu fiica mea, a decis să încerce rețeta prin care fiica a scăpat de mastită. Soluția în pahar seara de apă caldă 1 lingură Sărurile umezit tifon în soluție, pliată în 4 straturi, atașați la umflarea ganglionilor limfatici, acoperite cu celofan, fixare bandaj și lăsat peste noapte. Dimineața, după îndepărtarea compresei, am văzut piuliță con cu o dimensiune a scăzut la dimensiunea de fasole. Se repetă procedura de două nopți la rând, și asupra inflamației, și nu o urmă - sare înfășoară complet eliminată.

Acum, fiul este sănătos, eu sunt fericit, și, cu voia lui Dumnezeu, atunci, de asemenea, tot vom fi bine.

Vă doresc, oameni buni, stare bună de sănătate și toate cele mai bune.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru