rum.ungurury.ru

Când corpul a lovit soluție de sodă, fiul neurodermatita l-au tratat

Bună ziua, „Bunica!“ Am 70 de ani. Am abona la ziare pentru o lungă perioadă de timp și se citesc întotdeauna cu mare interes. Și acum, că e ea a decis să spună un singur istoriyu.Kogda fiul meu a fost de 20, el a lucrat ca șofer. Munca, știi, necesită o mare atenție și nervi puternice, și dintr-o dată tânărul a căzut neurodermatita bolnav. Pielea lui a apărut erupții cutanate bine că itched într-adevăr nu da nici o zi de odihnă sau de noapte. Din acest motiv, fiul a plecat să lucreze în mod constant somnoros. El și am fost foarte îngrijorat și se tem că o astfel de condiție nu duce la un accident. Am încercat o mulțime de agenți terapeutici, care la sfătuit prietenii noștri au fost obtinerea cele mai noi si mai scumpe medicamente, dar un rezultat pozitiv nu bylo.I Într-o zi, Oleg, a fost numele fiului său, a spus: - Am avut un vis care vine să se întâlnească o bunica vechi și a spus, „se dizolvă în apă soluție de bicarbonat de sodiu și mâinile smazh și picioare. Boala pleca „Suntem cu mama mea acum decedat, care a venit să ne viziteze, au ascultat cu atenție, și apoi a început să-i convingă să facă așa cum bunica visat sfătuit. Și fiul a spus: - Crezi într-o astfel zabobony? Nimic nu va delat.Ele el a fost convins. Apoi am făcut o soluție de sodă și umezite fiul lor, brațele și picioarele. El a început să fie difuzate în jurul camerei și plânge la fel de mult iad, și am fost speriat. Dar, după 10-15 minute durerea a început să scadă, fiul usnul.No calmat și a doua zi rîia din nou nu a dat odihnă fiului său. Din moment ce mama a fost plecat, m-am început să-l convingă să repete tratamentul. În general, cu durere în jumătate din nou, el a frecat brațele și picioarele cu o soluție. În noaptea aceea, fiul dormit un pic mai bine. În a treia zi, repetați procedura. Și numai după aceea dermatita atopica a început să scadă. Deci, de trei ori, fiul a fost vindecat. Soda am spălat și lăsat pe piele, dar după a treia oară, Oleg a spus: - Mamă, hai să smoem, și apoi pulberea albă pe mâinile sale mine o mulțime meshaet.On scăldat, și mai mult boala nu se întoarce. Acum, fiul de 46 de ani, și, slavă Domnului, e în regulă. El încă mai lucrează ca șofer și nimic pe zhaluetsya.Vot o poveste. Din fericire, experiența fiului meu pe cineva altcineva pentru a ajuta la recuperarea de la neurodermatita.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru