rum.ungurury.ru

IBX: un instrument de dovedit pentru consolidarea și recuperarea de cuie

Ai vis de un unghii frumoase, bine îngrijite și puternice? Obținerea unor rezultate excelente va ajuta la dezvoltarea companiei nume celebre. Un medicament care acționează din interior și literalmente salvează chiar și unghiile cele mai fragile și se subțiază, numite IBX. Recent, tot mai multe femei dau preferință.

De droguri permite IBX consolidarea unghiilor în orice stare. Aceasta este prima compoziție terapeutică a pieței de cosmetice, care vă permite să obțineți rezultate impresionante pentru o lungă perioadă de timp.

IBX: un instrument de dovedit pentru consolidarea și recuperarea de cuie

Nume fonduri IBX - o abreviere de cuvinte în limba engleză: Iceberg - Iceberg, Big - imens, X - figura 10. Decriptarea nu este foarte clar: de îngrijire, ca un aisberg. Linia de jos este faptul că consumatorii văd doar partea vizibilă a procedurii (vârful aisbergului) - manichiura perfect netedă și sănătos. Baza de rezultate excelente - putere internă, de a promova, a restabili - rămâne ascunsă.

Principala diferență între această grijă dintr-o varietate de acoperiri de ranforsare de pe piață astăzi, care IBX aderă perfect la suprafața unghiei și pătrunde în însăși structura lor. Prin urmare, acesta nu poate fi îndepărtat cu un lichid special pentru îndepărtarea acrilic și gel de unghii, creste impreuna cu unghiile naturale. Rid de acoperire poate fi numai tăiere mecanic cu foarfeca.

Domeniul de aplicare Sistemul IBX impresionant de largă. Preparatul este utilizat cu succes de către:

  1. Pentru a recupera sau de a folosi tratamentul combinat este deosebit de slab, și unghiilor deteriorate;
  2. Pentru a corecta prejudiciul, cum ar fi ciobire, exfolierii la marginea unghiei;
  3. Deoarece stratul protector sub lac, gel, gel de unghii de unghii.

Cum de a lucra cu IBX: descrierea procedurii

Sistemul este alcătuit din mai multe medicamente care sunt utilizate împreună. În medie, în scopul de a obține rezultate vizibile, aveți nevoie de aproximativ 3-15 tratamente.

Frecvența aplicării compoziției depinde de starea de unghii:

  • Pentru a creste unghiile (după îndepărtarea materialelor artificiale / strat): 1 dată pe săptămână.
  • Pentru a creste unghiile care au leziuni minore: 1 la fiecare 2 săptămâni.
  • Pentru unghii ordonat, care nu au nevoie de reabilitare suplimentare si tratament: 1 la fiecare 3 săptămâni.

Cum de a lucra cu IBX

Durata tratamentului - aproximativ 15 minute. Înainte de a începe cu unghiei este scos vopseaua veche sau orice alt strat. În formă de margine liberă. Efectuați o manichiură hardware. După el, unghiile trebuie să fie complet uscat. dezinfectate temeinic plăcile de unghii.



înseamnă reparare în continuare IBX aplicate tuturor daunelor. Ei au nevoie pentru a umple compoziția. Unghiile uscate sub un uscător de păr. Fix de acoperire sub LED-lampă timp de 1 min. sau lampa UV - 2 min.

Se îndepărtează stratul de dispersie. Aplicați medicament pe întreaga suprafață a unghiilor. Uscate din nou uscător de păr.

Se înmoaie prin suprafața, burete nu lasă scame de unghii. acoperire uscată în LED-lampă timp de 1 min. Se îndepărtează stratul de dispersie. Repetați ultimul pas din nou.

După aceea, unghiile pot fi aplicate la orice tip de lac. DOMENIUL cuticulă de dorit pentru a trata orice ulei nutritiv sau hidratare.

Această procedură este complet sigur și a permis chiar la femeile gravide, care se plâng adesea de probleme cu cuie. Mulți au început să stratificarea în timpul gestației copilului. Adolescenții o astfel de îngrijire se poate face, începând cu 14 de ani, atunci când acestea sunt formate complet unghiei.

Pentru a mentine frumusetea unghiilor naturale - o adevărată găsi. Manichiura devine atât de îngrijită, neted și natural, care nu devine în mod necesar lăcuire.

IBX mijloace pentru unghii: comentarii de consum

IBX mijloace pentru unghii: comentarii de consum

  • Elena: Am încercat recent procedura cu IBX înseamnă pentru tine. Unghiile sunt mult mai stricte. Ei au un aspect îngrijit pe care le pot permite să facă fără lac de acoperire decorativ.
  • Rita: Am fost întotdeauna unghiile problematice. Ei sloilis, rupt - Pur și simplu nu am făcut! Pentru a creste manichiura frumoasa nu a funcționat. Un prieten ma sfătuit IBX nouă procedură. La început nu am crezut că va ajuta. Dar rezultatul am fost uimit! Cu IBX unghiile mele cresc mai repede a încetat să exfolia și rupe. Nici o problemă să crească la lungimea dorită.
  • Dasha: Eu nu sunt maestru de manichiura, dar a lucrat cu mijloacele IBX singur acasă. Am făcut toate instrucțiunile și pe dreapta. Desigur, nu am nici lămpi speciale, dar am primit încă un rezultat bun. Principalul lucru este nu te grabi!

A se vedea, de asemenea:

Nou de îngrijire a unghiilor IBX - impresionant dezvoltarea de oameni de știință străini. Acest produs unic pătrunde structura unghiilor și rezolvă cele mai multe dintre problemele de sănătate și de aspectul lor din interior. Efectul durează atât de mult încât nu vă puteți permite să drămui pe procedura, făcându-l într-un salon de înfrumusețare verificat de către un maestru calificat.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru