rum.ungurury.ru

Este tratamentul negilor de încredere: asigurarea că toate dispariția lor

Bună ziua, dragă, „Bunica!“ Vreau să ofere o metodă de îndepărtare a borodavok.Izbavitsya din aceste formațiuni este foarte simplu. Este necesar pe timp de noapte, înainte de culcare să ia o parte centrală a capului de varza frunze de varză, taie-l, și îngroșarea partea suculenta a tăiat pentru a face borodavke.Zafiksirovat bandaj, du-te la culcare și să încerce să doarmă, este destul de dificil, deoarece locul este foarte veruci cuptor și trageți . Dar noi trebuie să fim răbdători și să nu pentru a elimina compresa, atâta timp cât este posibil. Aceasta este succesul tratamentului. Când devine absolut de nesuportat să îndure, se scoate frunza de varza, calmează-te și du-te la culcare. În nici un caz nu se clătește cu apă! A doua zi, repetați procedura. Numărul lor depinde de ceea ce ai veruci - tineri sau de lungă durată, dar după 1-2 tratamente, unele dintre ele vor palid și uscat. Personal, mi-a luat doar 2 comprese timp de 20 de minute, așa că întotdeauna am uitat despre negi. Pentru mai mult de 30 de ani, ele nu sunt vspominayu.Polzuytes metoda mea, și dispariția negilor ai garantirovano.Day Dumnezeu este o recuperare rapidă!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru