rum.ungurury.ru

Cum să scapi de crampe și spur? Și să vorbească merge

Bună ziua, „Bunica!“

Oamenii de multe ori cere ajutor pentru a scapa de toc pinteni și crampe picior. Vreau să-ți spun cum am reușit să facă față cu ei.

în urmă cu mai bine de 40 de ani de la durerea cauzată de toc pinteni, am fost neliniștit. Medicul mi-a desemnat pentru a rezolva problema încălzirii de parafină, dar ei nu au adus un rezultat pozitiv. Și o dată într-o vizită mi-a venit un văr care lucrează ca asistent medical într-un sat de langa Moscova. El ia spus despre probleme. Ea ma ascultat cu atenție și sfătuit ztem cumpărate de la farmacie și medicale necurmata biliar aplicat la călcâi pacientului înmuiate în tifon ei sau un bandaj. Schimbarea comprimă ca se usuca.

Efectuați procedurile la dispariția completă a Spurs. Mulțumindu sfatul surorii ei, am cumpărat bilă și a început tratamentul. După 7 zile de aplicarea compreselor constante pe pintenul și nu o urmă. Aceleași comprese medicale bilă poate fi de asemenea folosite pentru a elimina dureri articulare. Foarte bine de ajutor, acesta este verificat.

Acum, despre crampe picior. O dată, m-au hărțuit de multe ori pe timp de noapte. agonie mea a durat atâta timp cât unul dintre „Grandmothers“ numere nu citesc ca crampe dispar rapid, în cazul în care în momentul atacului de a ține în mâna oricărui obiect metalic. După aceea am început să țină sub securea de metal pat pentru a bate carne și, de îndată ce a avut loc convulsii imediat l-au luat în mână. Surprinzător, mușchii spastice relaxat imediat. Totul este bun, dar un topor - obiect destul de voluminos, așa că am decis să-l înlocuiască cu un magnet circular al difuzorului. După crampe sale de aplicare a început să mă deranjeze mai puțin și mai puțin, și apoi complet uita de ele. Vă mulțumesc „Bunica“.

Aici astfel de experienta mea. Te sfătuiesc să profite de toți, care suferă de convulsii și pinteni.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru