rum.ungurury.ru

Inflamația nervului facial? SALT - MÂNTUIREA TA!

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să împărtășesc experiențele și istseleniya.Let 6 în urmă am inflamat nervului facial. Face pervertit de la gura la ochiul stâng. Tratamentul prescris de un medic, nu a adus îmbunătățiri. Și apoi m-am decis să fie tratate cu remedii populare. puternic încălzită la 500-600 g de sare tigaie uscată, adormit în punga de material și aplicarea acesteia în inflamație. El deține înainte de răcire soli.Protseduru repetă de mai multe ori pe zi, pentru ultima oară - înainte de a merge la culcare. Luna de tratament persistente a adus un rezultat pozitiv - o inflamatie proshlo.V 2007 la vecinii noștri au venit să viziteze o rudă. Pe fața lui am văzut o inflamație similară a nervului facial, care mi-a fost în timpul său. Eu împărtășesc cu ei experiențele lor de tratament. El a ascultat cu atenție, a spus că va încerca această metodă, și a plecat domoy.Kogda două luni mai târziu, el a venit din nou pentru a vizita, am văzut fața zâmbitoare sănătos. Vindecat, el a mers la medic, care de luni de zile l-au tratat fără succes. Vazandu-l sănătos, au fost surprinși să întreb, cum și ce a fost vindecat. El a răspuns că el a aplicat sfatul prietenilor. Deci, dacă, Doamne ferește, cineva se va întâmpla aceleași probleme, utilizați sfatul meu, asigurați-vă că pentru a ajuta.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru