rum.ungurury.ru

ACUM PE nu pinteni sufera Y. Iată o poveste amuzantă MEA

Bună ziua, „Bunica!“

La un moment dat într-adevăr am suferit de toc pinteni. Și, o dată într-un ziar am citit că poți scăpa de ea prin urină.

Mergând la farmacie, sa apropiat de tânărul farmacist și întreabă: „Ai iarba sub numele de“ urină „“ „Nu, - spune ea. ;

Ride în Pavlohrad, probabil că este. " Ajuns, am decis să abordeze în primul rând pe piață pentru a le cere și plante medicinale mijloacele necesare pentru a-mi. Am întrebat, și ei spun: „Deci este pis!“, A explicat cum să-l folosească, dar acasă am început tratamentul. Pentru a vindeca, ai nevoie pentru a colecta urina de zi cu zi, seara înainte de a merge la culcare, să-l încălzească pentru a tolera temperaturile calde, se toarnă 1,5 litri de urină la nivelul bazinului, și 30 de minute pentru a se avânta în călcâiul ei. Deoarece răcirea se toarnă urină fierbinte. Dupa procedura, se umezește cu cald pânză de in urina, înfășurați tocurile ei, a pus pe partea de sus a unui sac de plastic, șosete cald și somn acolo până dimineața.

Dimineața spălați-vă picioarele în apă caldă. Seara, repetați procedura. Am câteva astfel de proceduri pentru a Spur a încetat să mă deranjeze. Iată o poveste amuzantă.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru