rum.ungurury.ru

Corpul meu DOBÂNDITE culoare normală: mai multe pete vitiligo NU ESTE!



Bună ziua, „Bunica!“ Eu știu cum și ce poate fi vindecat de vitiligo, și, de fapt, mulți oameni care suferă de această boală nu sunt de la el izbavitsya.Odno timp si am fost bolnav de vitiligo. Suferit foarte mult de la complexele si din aceasta cauza, la urma urmei a fost tineri și întregul corp împânzit cu pete albe ... este folosit pentru a le elimina toate, cel recomandat de dermatologi, conștiincios să pună în aplicare recomandarea de prieteni, dar eforturile mele au fost în zadar - vitiligo nu a vrut să mă lase. De asemenea, am scăpat de ea, la sfatul unuia lung de paramedic veterinar mort. Dumnezeu sa-l odihneasca! Sunt încă foarte recunoscător pentru acest cheloveku.On ma sfătuit cele mai simple mijloace de tratament, care, la început nu am crezut. M-am gândit că s-ar putea ști unele vetfeldsher dacă el înțelege foarte mult în comparație cu acei specialiști cărora le-am adresat? Dar corpul meu este presărat tot mai mult, iar soarele era cald, și eu, o fată în vârstă de șaptesprezece ani, care a fost atât de nerăbdător să pună sundress în aer liber sau pentru a face plajă pe malul râului! Și apoi m-am decis să ia sfatul unui veterinar vechi. Greu de crezut, dar sa întâmplat un miracol - mai mult de 40 de ani de corpul meu, fără pete de vitiligo! Apoi, mulți au dat această rețetă, și toate datorită mine, deoarece lucrările metoda și oamenii vyzdoravlivali.Konechno, multe soiuri de vitiligo. Dar, dacă aveți aceleași simptome care au fost cu mine, sunteți sigur de a vindeca în mod corespunzător efectuarea tuturor rekomendatsii.Itak mea, dacă la începutul primăverii pe gât, piept și umeri au apărut pete negre, similare cu pulverizare uscată de apă murdară, care ușor decojite, și apoi rândul său, alb, și, eventual, numărul acestora a crescut atât de rapid încât până în luna mai, atunci când doriți să se mute la un haine mai revelatoare, pielea are un aspect foarte ponosit ca și cum ați fost grav ars la soare, astfel încât tratamentul meu pentru vas.Kupite 5% într-o farmacie „Urotropina“ în amperi cristale, alege tubul unul, macerat o vată și medicină, ca și în cazul în care se ude, se aplică lichidul la locul afectat vitiligo. Nu ștergeți, și așteptați până când corpul este uscat. Pielea va avea un aspect ca și în cazul în care ea a stropit sifon. Fără uscare, se îmbrăca și se repetă procedura în 2-3 zile. După ceva timp, pielea ta va fi curat. În primăvara viitoare, pete pot să apară din nou. Se repetă tratamentul, încă o dată, iar boala te va părăsi pentru totdeauna. Procedura este absolut nedureroasă. Singura problemă este că, în Ucraina, se pare, „Urotropina“ nu produc mai mult de 10 de ani, deci este foarte greu de găsit. Poate numele medicamentului este acum schimbat. Întrebați apothecaries vechi, și ei vor fi sigur pentru a ne spune cum este numit acum. Anterior, fiole „hexamine“ cost cu o schimbare numai 5 sau 10 cenți. Cred că acum este ieftin. Mijloacele adecvate și cei care suferă de transpirație excesivă. Umezirea „hexamine“ loc de transpirație abundentă, va scăpa de această sănătate problemy.Lechites.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru