rum.ungurury.ru

Cum pot scăpa de lampă cu ulei pe cap

O să-ți spun cum am lupta cu Wen pe cap. Desigur, a fost mai ușor să meargă la spital și a elimina chirurgical, dar am decis să-l dețină izbavitsya.Kupila extractul flacon farmacie de rostopasca, un borcan de unguent Vishnevsky, și apoi a cerut pentru cei dragi in fiecare zi, de 3 ori picurare zi pentru mine Wen la unul și același loc 1 picătură (nu mai mult) de rostopasca. După ceva timp, în locul format gaura. Am luat lână de bumbac pe dimensiunea lămpii de ulei, aplicata un pic unguent Vishnevsky și atașați la lampa de ulei. Vânzare legată, lână și păstrați-l în sus. Comprimare schimbat de 3 ori pe den.Zhirovik treptat a început să scadă, și apoi a dispărut complet. Folosește experiența mea. Cred că este altcineva pentru a ajuta la a scăpa de lampă cu ulei. Dar, înainte de a aplica pentru lână educație cu Vishnevsky unguent, pentru a evita infecția lovit, ștergeți Wen 96 ° alcool, precum și înainte de procedura, spălați-vă bine pe mâini cu apă și săpun. Tratamentul, desigur, pe termen lung, poate dura 2-3 saptamani pentru el, dar eficient. Încearcă.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru