rum.ungurury.ru

O abordare integrată este aplicată pe față. Acum, eu sunt sănătos. Aici!

Bună ziua, „Bunica!“ Cred că experiența mea de vindecare de la erizipel cineva prigoditsya.Snachala pe piciorul stâng deasupra genunchiului a apărut un pic pustulă. Involuntar rupt lui off. După 1-2 zile, locul era roșu și mâncărime, și în fiecare zi mai mult și mai mult la fața locului itched și a fost de raspandire. Curând a început să crească temperatura, roseata se târî deja la fese. M-am dus la spital raional să consulte un dermatolog. Sa uitat la mine și apoi a spus cu o voce ridicată, așa că m-am dus imediat la chirurg și l-au întrebat despre operațiunea. M-am dus la chirurg, strigătul, tot ce am fost tremura, și spune-i de durerea ei. El ma ascultat, asigurat, și apoi scrise unguent, tablete, și a spus, voi merge la ei în week-end (era vineri) și luni a venit din nou la el. Pentru sâmbătă și duminică a băut comprimate, am folosit toate unguent (este suficient 2 ori), dar imbunatatirea nu a fost. Atunci nu am decis să merg la medic și să fie tratate în mod independent. Examinat toate notele mele, am răsfoit un dosar de „bunica“ și a început să lecheniyu.Snachala miez proaspăt de pâine de secară amestecată cu sare, a făcut un tort și se aplică pe față. aplicata Top unguent Vishnevsky, acoperite cu celofan, și suflecată picior. A doua zi, mama Narwhal și mama vitregă (era în primăvară), se spală iarba printr-o mașină de tocat carne, a cauzat o mulțime de la fața locului, pe partea de sus care acoperă scoarța socului (smuls înainte de răsăritul soarelui, copacul nu ar trebui să fie mai mică de doi ani), celofan și din nou toate strânge laolaltă. Așa că în fiecare zi am alternat comprese. Top ea a purtat pantaloni de trening roșu și așa a mers. Acesta este modul în care a fost tratat. În timpul tratamentului, repaus alimentar și dimineața și seara de zi cu zi, rugându-se, cerând lui Dumnezeu și Maica Domnului a istselenii.I perseverența mea a fost încununată de succes. Curând am început să apară răni prin care puroiul, și apoi toate cicatrizate, iar pe locul erizipel erau pete numai albastre. Apoi, ei ischezli.Lechites, oameni buni, nu disperați, și întotdeauna cred în vindecare!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru