rum.ungurury.ru

Remediu pentru crampe nocturne si dureri de cap

De la crampe de noapte este un mijloc de economisire mine. I se amestecă 1 flacon farmacie de amoniac și camfor ulei și a pus lângă pat. De îndată ce un spasm, apoi amestecul este agitat bine și se freacă un loc de durere. eliberează imediat spasmul. Un ajutor este un mijloc și dureri articulare. Frecati cu un amestec de zona dureroasă, să se încălzească lână ceva, înveliți și se lasă peste noapte. Pentru a face față cu droguri și dureri de cap frecvente, dar nu este necesar să fie unse cu ei, și miros. Navele care se dilata, iar durerea dispare. Am experimentat prea. În același mod, și curgerea nasului lechu.Prichinoy dureri de cap poate fi constipație frecventă. Pentru a scapa intestinele de moloz, eu iau 2 comprimate pe timp de noapte farmacie „Senade“ de droguri, realizate pe baza de frunze de senna iarbă. În dimineața zilei de intestinului este eliberat fara probleme. Eu iau aceste pastile de 1-2 ori pe saptamana. Din moment ce am hipertensiune arterială, se întâmplă că mă doare capul de la bea ceai sau cafea. Așa că încerc să monitorizeze în mod constant presiunea și cât mai rar posibil pentru a bea aceste băuturi. Țineți presiunea în mod normal, mă ajută „Clonidina“ .Dar toate strict individual. Alege instrumente care sunt potrivite pentru tine, și fă-te bine.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru