rum.ungurury.ru

Infertilitatea nu un verdict

Am 29 de ani. Fiul meu este un an și șapte luni. Când aveam 25 de ani, medicii au, probabil, diagnosticul cel mai înfricoșător pentru orice femeie - infertilitate! Vreau să împărtășesc o poveste despre modul în care, în ciuda tuturor previziunilor medicilor, am fost în stare să rămâneți gravidă și să dea naștere la un malysha.V puternic și sănătos 16 ani am contractat pneumonie, care a trecut în efuziunea pleurală a naturii tuberculoasă. Ca rezultat al angioedem terapie intensivă (alergie) transformat chimice, iar după ce a primit un medicament „prednisolon“ hormonal format chist drept yaichnika.No acest lucru nu sa încheiat durerile mele: 20 de ani apoplexia (gap) Ovarul - operație după operație polichistic încă două operații pe ovare. Până la 25 de ani, am trecut prin toate tratamentele pe care le oferă rezultatul meditsina.V tradițional de puncții, gidroturbatsy, edem, medici alergie pronunțată o pedeapsă teribilă - infertilitate. Și pentru a mă scăpa de această problemă, am început să oferim proceduri de chirurgie, inclusiv inseminare artificială. Dar, știi, după dracu 'pe care am ținut timp de 10 ani, credința mea în metodele tradiționale de tratament a fost subminat, si am apelat la medicina populară. Chiar am vrut să aibă un copil și, prin urmare, în termen de opt luni de la luarea de medicamente pe bază de plante: „argint coloidal“, „Liquid Clorofila“ - un extract de lucernă, „Conform Dr.“ Arco „- Pau d'Arco copac,“ Echinacea „naturale de vitamina E cu seleniu și altele. în curând, aceste medicamente miraculoase restaurate ruinat sănătatea mea, am devenit însărcinată și a dat naștere la o problemă malchika.Eta sănătos și puternic de îngrijorare pentru multe cupluri. sincer îmi doresc să o rezolve. Sper ca experienta mea va ajuta în acest sens.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru