rum.ungurury.ru

Amestecul uscat Morinda mânca - acesta este modul în care am biruit piroane

Vreau să împărtășesc experiența mea la dispoziția adeziunilor post-chirurgicale. Faptul că am suferit 3 operații în cavitatea abdominală și am format o mulțime de adeziuni. Medicii nu ar putea ajuta nimic, doar spunând: „Ce vrei? Pentru a muta cat mai multe operații, și nici o durere în stomac - nu e real ". Dar eu fac ceva din ea nu se obține nici mai ușor ... Oamenii buni sunt sfătuiți să urmeze un tratament, cum ar fi plante Morinda citrifolia, de asemenea, cunoscut sub numele de Noni. La început am luat sucul din fructele acestei plante, dar nu și în formă pură, deoarece ea nu a putut obține, și amestecat cu suc de struguri. Dar eu nu de mult ajutor, așa că m-am dus la amestecul uscat de recepție de frunze, rădăcini și fructe de Morinda. Ea a luat-o de 3 ori pe zi, cu mese. durere abdominală am trecut până la sfârșitul celei de a doua săptămână de recepție. Acest lucru se datorează probabil faptului că Morinda are efect sedativ și analgezic și acționează ca un analgezic. Am luat Morinda luna, acum, mulțumesc lui Dumnezeu, piroane nu mă deranjează. Morinda ajută, de asemenea, cu boli ale tractului respirator și urinar, probleme sexuale la bărbați și femei, în boli ale rinichilor și a tractului gastro-intestinal, reumatism și poliatritah.Vot dar și toate informațiile. Sunt tratate și de a recupera.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru