rum.ungurury.ru

Mastita nu mai am

Acum 20 de ani am început să rănesc sânul stâng și l-am întrebat medicul oncolog. Diagnosticul - boala fibrochistica a sanului bilateral. Medicul a scris o rețetă, și m-am dus la farmacie pentru medicamente. Acesta a constat din mai multe componente, care au fost scrise în limba latină. Tocmai am dat seama că, în prezent de droguri și de magneziu „analgin“. Am fost tratat în mod corespunzător, un cec lunar cu medicul oncolog, și el din nou a scris retetele mele de droguri. Dar, din păcate, nici un bylo.Razocharovavshis de îmbunătățire a unui astfel de tratament, la sfatul unei femei început să fie tratate cu remedii populare. Am frecat pe o răzătoare fină sfecla roșie prime, se amestecă în părți egale în greutate cu miere naturală de înaltă calitate, răspândit amestecul pe o frunză de varză și se aplică la nivelul glandei mamare. O compresă făcută în celălalt sân, acoperit toate scutece pliate în mai multe straturi, legat cu banda, a pus pe un sacou și sa dus la culcare, ca procedura să fie efectuată pe timp de noapte. Dimineața comprimă îndepărtează și se spală cu apă caldă. Deci tratat, nu lipsește o singură zi, timp de o lună. Durerea a încetat, și verificați medicul oncolog a aratat ca, de asemenea, redus de compactare. Medicul, văzând acest rezultat, sfătuiți să continue tratamentul și să verifice acum vin numai o singură dată la fiecare trei mesyatsa.No, bucuros că durerea este plecat, continuă să pună comprese și apoi du-te pentru a verifica am fost prea leneș, pentru care a fost pedepsit. După 10 ani de la piept din nou el însuși declară. În acest moment am început la 3 ori pe zi, după mese ia 0,5 linguriță tincturi de rostopască. Durerea oprit după o săptămână, dar rostopască am continuat să ia 2 luni mai mult, iar apoi a mers să fie verificat la un medic oncolog. Doctorul a spus că sigiliile au fost minore, dar nu este teribil. El mi-a ordonat să ia vitamine, și, de asemenea, recomandat să mănânce o mulțime de fructe și legume. În cele din urmă, după ce unul dintre testele doctorul a spus că mastita nu mai am. Am fost in al noualea cer.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru