rum.ungurury.ru

Vreau să-ți spun cum să depășească un cancer urât

Bună ziua, dragă „Bunica“! Eu descriu totul așa cum era. În 1994 am avut o întărire în sânul stâng. M-am dus la dispensar Donetsk oncologică, și am fost imediat pus pe operațiune, sânul stâng a fost îndepărtat. După ce acest lucru a luat 21 sesiune de radiatii si chimioterapie, dar toate în zadar. Medicul a spus fiicei mele că voi trăi doar 2-3 ani, nu mai mult. Exact o lună mai târziu, am început să iau kerosen, infuzat cu plante aromatice, care a fost achiziționat într-o farmacie din Moscova. El a trebuit să înghită 1 linguriță ulei și 1 linguriță incomplet kerosen 1 pe zi. Apoi, face o pauza de 10 dney.Posle acest lucru în timpul lunii a văzut rostopască, nu mai devine, deoarece planta este otravitoare, iar recepția acesteia de către creșterile hepatice. „Beres“ picături apoi a băut 2 flacoane. După o pauză de 10 zile a văzut usturoi în lapte - o picătură de la 1 la 25. Din nou, eu iau o pauză, și apoi a început să fie tratate prin metoda de Shevchenko. Am băut un amestec de vodca si unt timp de 2 ani și 8 luni. Și când m-am dus pentru a fi testate cu privire la proiectarea de handicap, tot ce am fost normal. Grupul, desigur, eu nu dali.Vskore găsit în celălalt sân fibromului. Până în acel moment, fericirea mea, am plantat cimbru plante medicinale, care este, de asemenea, numit iarba Bogorodsk. Sunt încă tânăr știa că această plantă vindecă fibroame. Deci, cu ajutorul acestei plante și mi-am revenit. Dar atenție după tratament, care lucrează în grădină, în grădină, ridica greutati, este strict interzis, iar incizia mea inflamate, umflate de mână. Adresat la medic. A trebuit să treacă toate testele. Ei au fost OK - metastaze si fibrom bylo.Vot nici o astfel de istorie. Deci, tratat prin metoda lui Shevchenko. Normalizeaza sânge deja în 4-a zi.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru