rum.ungurury.ru

Nimeni nu este conștient de boli mele: parafină ajută să facă față cu ea

Bună ziua, „Bunica“, vreau să împărtășesc experiența de tratament a cancerului de matki.Pri de col uterin această boală trebuie să facă hârtie „tijă“ de lungime 15, și 1 cm în diametru, înfășurate pe un capăt de-a lungul lungimii de bumbac este de 5 cm și o grosime de 2 cm, sigure, dunk tampon în kerosen (disponibil la magazinele de hardware), pentru a lubrifia pielea din jurul vulva orice grăsime și introduceți tija în vagin cât mai profund posibil. Stai timp de 1 minut (nu mai este!). Și pentru a face acest lucru de 3 ori în 3 zile. În plus, pe partea inferioară a abdomenului trebuie aplicat abur frunze de varza calde, unse cu miere și se amestecă vodcă cu ulei de floarea soarelui, luate în părți egale (se agita!). Am 20 de ani m-am sprijini în acest fel, și nimeni nu chiar cred că eu cred că de col uterin matki.Voobsche mai putini oameni stiu despre rani tale, cu atât mai bine. Toată lumea, cu excepția celor care cere ajutor, ar trebui să spui mereu, „Sunt sănătos.“ Sunt în vârstă de 77 de ani. Am o grămadă decent de diferite boli, dar fiind tratate numai metodele tradiționale și mă consider a fi destul de sănătos.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru