rum.ungurury.ru

A explicat mai în detaliu acum îmi place cancer CÂȘTIGAT sora mea



Bună ziua, dragă „Bunica“! Vreau să spun că aplicate în detaliu pentru tratamentul operatie sestra.Pervuyu asupra glandei tiroide cancer tiroidian a suferit în 1985. Apoi a scos gusa nodulara. 15 ani, ea nu a abordat nicăieri, dar a simțit rău. Carta chinuit, ne-a făcut o glandei tiroide, în 2000, care a relevat ea a avut cancer tiroidian cu metastaze la plămâni. Centrul de Oncologie Melitopol a operat pentru carcinom, dar operațiunea, să-l puneți blând, a fost realizat neprofesionist. Sora îndepărtat o parte a glandei tiroide, care este afectat de tumora, unele ganglionilor limfatici si tesutul gatului din tumoare. Acolo, în Melitopol, a fost nevoie de 30 de sesiuni de cancer terapii.No radiatii nu a fost învinse, așa cum a asistat încă o ecografie a relevat un noduri țesutului tiroidian restant. La sfatul sora co-lucrător a cerut să Zaporizhzhya clinica regionale de cancer, în cazul în care ea a fost rugat să urgent re-operate. După consultarea cu familia sa, sora a fost de acord. In timpul operatiei, scos complet glandele tiroide si paratiroide, si a fost transferat la hormoni. În orașului Kiev Cancer Center, ea a luat 5 doze mari de iod radioactiv, și pentru vindecare, potrivit vizionarea profesorul ei, ea a trebuit să meargă 15-17 cursuri de terapie cu iod radioactiv. Sora stare a fost teribil. După fiecare doză de iod radioactiv a fost complet rupt, a fost greu terapia cu iod radioactiv smotret.Primenenie condus la scurtarea severă a respirației. Cu sora ei Cope a ajutat picătură „Pulmotomor“, „balsam pulmonar“ și „Holeazin“. Ea a luat cursurile lor timp de 2 luni, de 1-2 ori un tratament god.Pomimo cu medicina oficială, sora tratate metode populare. Utilizați rețeta de la „bunica“ (apropo, de la sora mea, am aflat despre ziar). Acest lucru a contribuit la reducerea numărului de cursuri de terapie iodului radioactiv. În primul rând, sora petrecut de curățare a corpului, ceea ce face clisme apă cu oțet de mere. A petrecut prima săptămână de tratamente pe zi, a doua - a doua zi, a treia - după 2 zile, iar a patra - după 3 zile și a cincea - 1 dată pe săptămână. Aceste cicluri se repetă de trei ori cu un interval între fiecare setrichke polgoda.Pomoglo pentru a consolida suge corpul uleiului de floarea-soarelui. Ea a luat stomacul gol în fiecare dimineață în gura 1 lingura ulei și supt ca bomboane, timp de 15-20 de minute, până când devine alb. După aceea l scuipă în jos toaletă și clătit bine gura cu apă. După această procedură, ea a început să ia medicația, în funcție de elementele de probă, la intervale de o jumătate de oră, iar apoi sora zavtrakala.Esche ia regulat otrăvuri. Dar această metodă de vindecare este foarte individuală, toată lumea ar trebui să ridica otrava care i se potrivește, și o doză de admitere sale. Soră, de exemplu, 3 cursuri de cucuta adoptate prin procedura regală 1 scade la 40 și 40 - la 1 picătură. Am văzut dimineața pe stomacul gol, după aspirarea uleiului de floarea-soarelui și o jumătate de oră după ce a primit «L-tiroxina“. Odată cu creșterea dozelor de venin și a crescut cantitatea de apă. Aceste trei cursuri a luat 240 de zile. După aceea, ea a dezvoltat circuitul său de a primi perfuzii cucuta, în care prima zi de 3 ori pe zi - 3 picături înseamnă, al doilea - 6 picături, a treia - 9, etc. Creșterea în fiecare zi, timp de 3 picături, acesta a adus o doză unică ce a primit infuzii Hemlock la 75 de picături. Această sumă a luat timp de o lună, iar apoi a scăzut treptat, din nou la 1 kapli.Esche de otrăvuri sora a luat sucul de rostopasca. Am gătesc singură. In luna mai, când florile de plante, ea rupt cu rădăcini, se spală cu apă curentă, așezată pe un prosop curat pentru sticla de apă, și apoi trecut printr-o mașină de tocat carne. Masa este apoi pus într-un tifon și stoarce. Sucul rezultat este diluat cu jumătate vodca, se lasă timp de 2 săptămâni într-un loc întunecat și apoi începe să ia. Săptămâna a văzut o linguriță De 3 ori pe zi, timp de o oră înainte de masă, și apoi - 1 lingura In total se bău deci aproximativ 2,5 litri de suc de rostopasca. Apoi, începe să luați sucul fermentat al plantei, dar nu a vazut nici linguri, și picături. Prima zi de 3 ori pe zi, cu 30 minute înainte de masă, timp de 5 picături de un al doilea - 10, al treilea - 15 și mărind astfel doza zilnică de suc de rostopasca recepție 5 picături a ajuns la 40-50 la un moment dat. Apoi, în același mod în care a fost să scadă. Pentru a prepara sucul fermentat de rostopască, este necesar să se rupă o planta cu flori, împreună cu rădăcină, se spală, apa uscată, carne tocată, apoi stoarce sucul din mase. Scurgeti-l într-o sticlă de șampanie, închide pluta lor învelite în hârtie neagră și pus într-un loc întunecos (poate fi în dulap) pentru fermentare. Plug deschis zilnic și pentru a produce gaze. Când ferment, luminos, suc stors din precipitat și precipitatul îndepărtat. Mijloace pentru stocarea într-un loc întunecat la sala temperature.Odnovremenno cu sora tincturi recepție cucuta acceptată fracția SDA-2, care este dobândită în farmacie veterinară. Fără a deschide sticla, acul seringii este perforat prin capac și a câștigat fracția cantitatea corectă. Eu iau medicamente de trei ori pe zi - de la 7.30, 12.30 și 18.30, spălându-l cu iaurt. Primele 5 zile de baut-o la 5 picături următoarele cinci zile - 10, urmate de 5 zile - 15 și așa a ajuns treptat în doză unică de 30 de picături. A luat fracțiune într-o doză de 3 mesyatsa.Krome, setrichka perioadă lungă văzut, alternativ, ceaiuri din scoarță de cireș, fin crușin și extracte de semințe de in, salvie și alte ierburi. Toate iarna și primăvara anului 2004, ea a luat un balsam facut din copac-ramuri de cireș, cireș sălbatic și zmeură. S-a adăugat la acesta și 1 lingură boabe de păducel și fructe hamei flori sau fructe de pădure socului, și ace de pin. Toate componentele turnate în apă și se fierbe la fierbere sub capacul închis la foc mic timp de 10 minute, în timp ce citesc rugăciuni. La primirea acestui balsam degche sora a fost de a respira, ea a imbunatatit functiei cardiace, a tensiunii arteriale și a normalizat sora perioada son.Dlitelny a bluestone. Se diluează 10 g de agent în 100 g apă fiartă la temperatura camerei, iar în prima zi dimineața, pe stomacul gol a fost băut 4 picături de soluție prin diluarea în 100 ml de lapte cald, a doua zi - 5 picături, apoi - 6, 7, 8, 9, 10, și apoi în același mod înapoi la o singură doză de 1 picătură. A face o pauză de cinci zile, repetați cursul. Și astfel intermitent efectuat 3 cure de tratament cu sulfat de cupru. Înainte de fiecare doză se agită soluția de cupru sora kuporosa.Takzhe amestecate pe o miere de flori de sticlă, carne de porc topită, miez de grăsime interior de nucă și frunze de aloe tocate, se adaugă 2 zdrobite împreună cu pielea, dar fără semințe, lămâie, 3 usturoi cap și din nou se amestecă bine. Acceptat zilnic până la sfârșitul 1 lingura în dimineața pe stomacul gol. După o pauză de zece zile, se repetă curs. Astfel, condusă, intermitent 4 cursuri de tratament, și apoi a început să ia cealaltă parte a vindecării. Macină și se amestecă 1 lingura păpădie și cicoare, rădăcini de iarbă mama și mama vitregă, iar sucul de rostopască, 1 linguriță troscot iarbă și 0,5 lingurǎ cătină rădăcină, se adaugă un pic zdrobit tulpini secară colectate perioada de ejecție stem, toate inundate în enamelware 1 litru de apă, adus la fierbere și se fierbe timp de 10 minute. După 40 minute, se filtrează și se bea 100 ml de 3 ori sora den.Esche luând grăsime viezure lapte. Acest instrument este foarte potrivit pentru cei care sunt bolnavi de cancer pulmonar. Sora a văzut că ea a metastazelor legkie.Esche le-a străpuns 2 cursuri (8 fotografii fiecare) la intervale de 6 luni de viață oua materie de pui în conformitate cu metoda amestecului Kapustina.V a luat șase luni ciuperca, rădăcină de obligeană și flori de gălbenele. Ea a fost de 5 lingurite de amestec frecat în pudra de ciuperci, 1 linguriță calamus pulbere rădăcină și 1 lingură flori de gălbenele, toate puse în sticlă, se toarnă 0,5 litri de (40-500S) apă caldă de fierbere și lăsat timp de 2 zile. Am văzut atunci când se iau otrăvuri, pentru compoziția de sticlă 0.5-1 de 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte sau o oră după masă. Asistentă pregătirea 2L sa încheiat imediat, luând una după alta. Păstrați medicamentul în frigider. După numirea sa cu puterea ei adăugată, iar ea a început chiar să facă plimbări. Anterior, a apreciat foarte mult immunitet.Takzhe de mai mulți ani, sora a încercat să curețe vasele de sânge și extractele rinichi, care a achizitionat Manastirea Cosmo-Damian din Alușta - acolo a mers cu un grup de pelerini în ajunul zilei memoriei sfinților și făcători de miracole dezinteresat Cosmas și Damian, meniul drop-down 14 iulie. Mănăstirea a fost închisă. Intrarea pe teritoriul său este permisă numai 13 și 14 iulie. Perfuziile sunt preparate în apă luate de la un izvor de vindecare situat în sora monastyre.Pomog în îmbunătățirea recepției și tincturile mustața de aur, varza de cartofi și conuri de pin tineri. Pentru a prepara o tinctura de mustață de aur, ea a devenit superficial 17-21 plante sustavchikov, le umple cu 0,5 litri de vodca de înaltă calitate și insista 2 săptămâni într-un loc întunecat, agitând din când în când. Ia-1 linguriță în dimineața pe stomacul gol. Infuzia lăstarilor de cartofi se prepară după cum urmează: un borcan de jumătate de litru bine ascuns pre uscat și varza de sol inundat vodca lor, astfel încât doar acoperit din materia primă a insistat 2 săptămâni și luând prima zi 1 picătură de trei ori pe zi, al doilea - pe 2 picături, a treia - 3 etc., crescând zilnic, în picături, până când a ajuns la o singură doză de 25 picături. După aceea am început să tinctură în ordine inversă, reducerea aportului zilnic să scadă, încă o dată nu a ajuns la cel de la recepție. Mijloace de recepție pentru o jumătate de oră înainte de masă până la 15 picături de dizolvare în 150 ml de apă, și mai mult de 15 picaturi - 200 sora prevenirea ml.V luat ceapa coaja tinctură, trandafir si ramuri tinere de capete de pin (top cu butoni și ace). Toate componentele se amestecă la întâmplare, pune amestecul seara într-un termos de trei litri, se toarnă apă clocotită și se lasă peste noapte. În tulpina dimineața și bea 1 pahar de 3 ori pe sora den.Moya - un credincios și cred că fără credință în Dumnezeu, Lui de ajutor atotputernică unei astfel de boli, cum ar fi cancerul, nu poate fi batut. Ea sfatuieste toate persoanele care suferă de această boală în fiecare zi în fața icoanei Maicii Domnului „Vsetsaritsa“ citit Acatistul Maicii Domnului, de dragul imaginii sale miraculoase. Și într-adevăr ajută. Eu susțin acest lucru, invocând experiența surorilor și de propria lor. Faptul că eu, de asemenea, suferă de cancer tiroidian. Când ma lovit, am fost norocos in timpul pelerinajului la Mănăstirea Adormirii Sfintei, situat în Bakhchisarai, prova navei în fața icoanei miraculoase a Maicii Domnului „Vsetsaritsa“. Am plâns și a cerut Născătoarei de Dumnezeu în rugăciune să mă ajute să se vindece. Curând am simțit căldura plăcută care emană din pictograma, apoi a mărturisit, și preotul a zis: „Ce ești tu, Valentine, atât de bolnav? Nu-ți face griji, totul va fi ca un bulgăre de zăpadă. " Într-adevăr, Domnul încă mai păstrează mine și mi sestru.Da Atotputernic ajuta toate vindecare.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru