rum.ungurury.ru

Nepoți suferă de alergii: ea a condus apa dezghețată

Bună ziua, „Bunica!“ Voi împărtăși istoria vieții, care va ajuta persoanele cu alergii au credință în vyzdorovlenie.Itak, în 1984, când nepotul meu a fost în vârstă de cinci ani, el sa îmbolnăvit de pneumonie, a escaladat într-un pleurezia purulenta. Copilul a pus în spital pentru copii regionale Zaporozhye lui. Acolo el a rupt prin plămâni și pompat din ele puroi și antibiotice administrate. Băiatul le-a luat atât de mult încât a provocat o alergie de droguri. Tot corpul a fost nepotul acoperit cu mâncărime, erupție dar corpul său a refuzat să accepte cel puțin unele alimente. Și apoi nepoata mea, care locuiește în Donețk și a lucrat acolo un medic sfătuit să se supună meltwater tratament. Nepot-l bea în fiecare zi, nu lipsește o singură zi, timp de trei luni. Corpul lui șters și din nou, a existat o pofta de mancare. Acum, nepotul lui de 28 de ani. Mai multe alergii nu a fost, în probleme generale de sănătate nu voznikaet.Vtoromu nepotul meu de 19 ani. Alergia a aparut in 2006. Boala se manifestă tuse persistentă, mâncărime continuă a întregului corp, și vărsături. Nu există medicamente de medicamente nu aduce îmbunătățiri. Apoi am sfătuit nepotul ei să se supună meltwater tratament. El a fost de acord. Apa se pregătea el însuși, și apoi bea. După un timp toate normalizovalos.Talaya apa indeparteaza din organism toate alergeni. Pentru ao pregăti, trebuie să se toarnă într-o tigaie 2-3 litri de apă rece și fără a închide vasul cu un capac, pune-l pe 7:00 în congelator. În acest timp, apa este acoperită cu o crustă subțire de gheață. Este necesar să-l rupe în paralel cu două fețe și două găuri de scurgere a apei într-un alt prin el recipient. arunca cu gheață. Se scurge din nou și se toarnă în tigaie, neacoperit, pus din nou în congelator, dar timp de 22 de ore. Apa îngheață complet. Pan ar trebui să fie eliminate și puse pe masă. După 10 minute, roua format în jurul gheață. Ar trebui să fie îndepărtat cu o cârpă și apoi așteptați până când gheața se topește la temperatura camerei. Apa rezultată se topesc luate pe zi dimineața, pe stomacul gol pentru 0,5-1 sticlă. Bea toată ziua, în loc de apă plată și alte băuturi. Această apă cu un gust foarte plăcut și copii foarte poleznaya.Malenkim cu diateze sfătui dat de 2-3 ori pe zi, pe vârful unui cuțit de pulbere de coajă de ou. Se spală sale 0,5 linguri proaspăt făcut suc de lămâie. De obicei, în termen de 4-5 zile de treceri bolii.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru