rum.ungurury.ru

Angina, aritmie bolnav: o rețetă pentru nepotul lor bataie

Bună ziua, "Bunica!" Am '82. În urmă cu zece ani, am avut angină pectorală, și aritmie. În mod repetat tratate în spitale, case de îngrijire medicală, dar fără nici un rezultat. Un vindecat pe bază de rețetă, pe care am fost sfătuit de către un nepot. Iată cum bylo.V Crimeea, Saki, living cu noră mea și nepotul. Până la mare au o casă. Aici este locul unde am trăit când am venit la Crimeea la otdyh.Dochka în-lege a venit la mine de 1-2 ori pe săptămână, dar nepotul, care era atunci în vârstă de 12 de ani, a venit să viziteze în fiecare zi. Apoi într-o zi am plâns cu el bubele. Nepot ascultat cu atenție, am stat o vreme și a plecat acasă. A doua zi a venit și a spus: - bunicul, încercați să urmeze un tratament cu un amestec de ceapa si usturoi. Lămâi și carne tocată 10 capete de usturoi, se amestecă, puse într-un borcan de sticlă, se adaugă încă 1 kg de miere și să mănânce acest amestec. Aceasta reteta am auzit o conversație de două femei. Încercați-l, și dintr-o dată pomozhet.Devatsya nicăieri, a decis să ia sfatul băiatului. Se amestecă toate ingredientele și a pus borcanul cu conținutul într-un loc rece (nu în frigider!). Zilnic amestecate și amestecul a început să ia o săptămână. Am mâncat în fiecare dimineață, pe stomacul gol, 4 linguri Foarte bine să mănânce, dar de dragul sănătății a decis să meargă până la capăt. După ce am mâncat jumătate din bănci - aritmie nu mai îngrijorătoare. Și în curând anginei a încetat să-mi aduc aminte. În plus, în fiecare zi am mâncat o pereche de catei de usturoi, iar dimineața după ce a luat un amestec de usturoi si lamaie bea un pahar de lapte acru, adăugând este 4-5 picături de iod. Și vindecat. Nepot timp de 22 de ani, și eu încă nu obosesc de ea blagodarit.Vot o poveste. Sper ca experienta mea se va potrivi pe cineva.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru