rum.ungurury.ru

Angina, aritmie bolnav: o rețetă pentru nepotul lor bataie

Bună ziua, "Bunica!" Am '82. În urmă cu zece ani, am avut angină pectorală, și aritmie. În mod repetat tratate în spitale, case de îngrijire medicală, dar fără nici un rezultat. Și odată ce am plâns în gât nepotul său (stau cu el în Crimeea). Nepot a ascultat cu atenție, apoi ma sfătuit astfel de carne tocată retsept.Nado lămâi 10 și capete de usturoi, se agită amestecul plasat într-un borcan de sticlă de trei litri, se toarnă miere jar litru (care conține produsul dulce de minimum 1 kg 500 g), se amestecă din nou și a pus borcanul cu conținutul de o săptămână într-un loc rece (nu în frigider!). agitare zilnică. După 7 zile, pot fi luate. Acolo în fiecare dimineață, pe stomacul gol, cu o oră înainte de mese pentru 4 linguri smesi.Kak imediat ce am mâncat jumătate din bănci, aritmie nu mai îngrijorătoare, și s-au retras în curând angina pectorala. În plus, în fiecare zi am mâncat o pereche de catei de usturoi, precum și dimineața și seara, timp de o jumătate de oră înainte de masă bea un pahar de lapte acru, adăugând este 4-5 picături de iod. Și vindecat. Sper că experiența mea cuiva rău altcineva.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru