rum.ungurury.ru

Enurezis pieri pentru totdeauna, atunci el părăsește Wee

Bună ziua, dragă „Bunica“! Vreau să împărtășesc experiența în tratamentul enurezis (enurezisul). Mai ales copiii suferă de această boală. Asta e, copiii noștri, și vreau să pomoch.Stradal boala și doisprezece ani-nepot al prietenului meu. Ei au încercat toate metodele de tratament medical, efectuat pe băiat vindecătorii au vizitat Pochaev, în cazul în care, în conformitate cu oamenii, el a trebuit să scape de enurezis, dar nimic nu a ajutat. M-am dus cu un prieten al fiului său și la recepție la Zubitsky, care a promis, de asemenea, o recuperare completă. Dar totul a fost în zadar. Ei au fost în disperare: copilul a crescut, și de a schimba în bine nastupalo.I Într-o zi ne-am dus cu mama băiat pe autobuz, care a condus un alt prieten de-al meu, o femeie în vârstă. Auzind conversația noastră, ea a recomandat, după ce copilul se uda pe timp de noapte, să ia de pe pantalonii lui, le-a pus pe podea, lângă pat, citește „Tatăl nostru“, cere ajutorul lui Dumnezeu, și să forțeze copilul să-și intensifice peste chilotei umede. După aceea, el trebuie să mănânce „buricul“ a (marginea cârnați conectat la grindă) cârnați. Mezeluri ar trebui să fie întotdeauna într-o carcasă naturală (intestin), cum ar fi „acasă“ sau „Cracovia“ acasă .Priehav, un prieten, nu-i rafturi, a făcut totul ca femeie sfătuit bine. Și sa întâmplat o minune - copilul a recuperat Acesta este un astfel de eveniment uimitor !. Cred că în cazul în care există o metodă de tratament, este bine conștient de medicina tradițională, și nu o singură persoană a ajutat. Dacă este după povestea mea va ajuta să recupereze, chiar dacă un copil, voi fi extrem de mulțumit. Acest lucru înseamnă că munca mea nu a fost naprasnym.Lechites și de a lua bine!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru