rum.ungurury.ru

Ah, da, coada calului: durerea este eliminat, pace a adus!

Bună ziua, dragă „Bunica“! Vreau să împărtășesc experiența anilor lui istseleniya.Dolgie miraculoase am fost sciatica bolnav. Ce medicamente doar de mine sau tratate - nimic nu a ajutat. Numai un tratament balnear (luând băi de nămol și radon) pentru a satisface nedugom.I aici acum aproximativ 5 ani a fost bolnav din nou în spate, dar durerea este încă resimțită în partea dreaptă. Doctorul sa uitat în cartea mea medicală, am văzut că am rănit sciatică, și imediat numit tratament adecvat, deși locul indicat mai mult ameliorarea durerii la inflamatie dreapta pochki.Sootvetstvenno, medicamente și tratamente, inclusiv masaj, prescrise de medic, nu-mi aduc ușurare. Starea mea sa înrăutățit. Și apoi doar un prieten a insistat că am început să ia un decoct de coada-calului (este utilizat în tratamentul bolii renale). Deja după prima zi de recepție m-am simțit mai bine, și după 3 zile durerea a dispărut complet și încă niciodată tulburat. Am preparată coada calului și am văzut cum chay.Zhelayu toate scapa de boli.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru