rum.ungurury.ru

Acum, oamenii, rețeta specifică: izgonește frica, dorința inimii!

Bună ziua, dragă „Bunica“ Lucrarea „Sorrel frică frică: A trebuit să văd asta“! I-am spus despre tratamentul de spaimă măcriș. Acum, vreau să clarifice retsept.Itak când soțul meu a fost în vârstă de 7-8 ani, el a fost turma proprietarii de capre. Și o dată la un șeptel atacat de un lup. Băiete lung l-am urmărit să conducă, dar când sa întors acasă seara, jumătate din proprietarii de turma încă ratat. Dar acest lucru nu este important. Ulterior, șoc nervos și frică, care a suferit un băiat, a afectat sănătatea lui: a căzut bolnav și nu a venit cu mama posteli.Togda (soacra mea), l-au pus într-o trăsură și a condus timp de 6 km la bunica, spaima participa. Ea a examinat copilul, și apoi ia spus mamei ei că ea l-au părăsit și a luat doar 3 zile. In-lege nu a obiectat. După 3 zile, când a venit pentru fiul ei, ea l-au văzut în curte, unde a jucat o mulțime de distracție. bucuria ei nu a cunoscut limite. Ea a mulțumit bunica ei și a început să spună la revedere de la ea. Dar, vindecator, înainte de despărțire, ea a spus: - În curând nu voi fi în viață, așa că vreau să vă dau secretul tratamentului său. Amintiți-l. Deci, atunci când se întâmplă ceva cuiva frică de rău, sape rădăcina de măcriș, protomai un pic la foc mic, lasa infuzat pentru un pic si lasa pacientul bea supa. El vyzdoroveet.Dolgie ani socri păstrat această rețetă, iar apoi mi la dat. Mai târziu, acțiunea sa am avut experienta pe fiica sa, atunci când ea ca un copil a avut o spaimă. Am luat măcriș rădăcină, feliate-l, apoi 1 lingura fețe feliat rădăcină a pus într-un vas, se toarnă 0,5 litri de apă clocotită, fierte timp de 10-15 minute, la 10-20 de minute și a dat fiica bea persistau 1 lingură (Copii mici da 1 linguriță) de 3 ori pe zi înainte de mese. Efecte secundare și reapariție a bolii nu este bylo.Pomog fiica măcriș rădăcină, și în 18 ani. Apoi a lucrat ca croitoreasă, iar acest lucru este cumva a fugit acasă de la locul de muncă, și strigă din prag: - Mamă, grăbește-te decoct din rădăcină! Am respira nodul în gât ridica! Am fiert repede apa și a aruncat-o înapoi. nu au nici măcar timp să fiarbă în mod corespunzător, fiica turnat o grămadă de bulion și a băut. Lump s-au retras imediat. Fiica pentru al patrulea an la pensie. Este tot Dumnezeu poryadke.Day la măcriș cal altcineva a ajutat. Vă doresc tuturor sănătate, fericire și iubire! De asemenea, doresc să anunț că Sorrel nu am, așa că nu pot trimite.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru