rum.ungurury.ru

Pentru o intervenție chirurgicală nu am vrut să recurgă, așa că încercați să-l evite

Bună ziua, „Bunica!“

După a doua naștere am avut hemoroizi. Eliminați-le pe cale chirurgicală nu vor să, așa că încercați să evite o intervenție chirurgicală, prin utilizarea metodelor de medicina tradițională. Și am făcut-o.

Mai întâi am umplut într-un pahar de apă fiartă 1 lingura mure rădăcină, a adus la fierbere și se fierbe timp de 20 minute la foc mic. După 30 minute, se strecoara si se bea. Am baut 5 cani de supa pe zi. In plus, apa fiarta 1 lingura boabe de cătină, insistând asupra 3:00 și realizate cu infuzia de noapte pe lotiune hemoroizi. Le-am alterna cu clopote și fluiere din scoarță de salcie decoct. ma ajutat să facă față cu hemoroizi și baie de aburi. Turnat într-un vas de lut 2 litri de lapte, a redus 4 cepe, închise etanș și asuprit 4 ore simmered în cuptor. Apoi, vasul a fost de stabilire a unui capac de lemn cu o gaură în mijloc și să stea pe partea de sus, expunând partea de jos. Procedura a fost efectuat la fiecare 3 oră. In timpul primelor 6 ore înainte de a lua un laxativ, iar după fiecare procedură de anus unse cu vaselina. Hemoroizi mi-au trecut.

Puteți elimina mei hemoroizi. Clatiti bine, se umple cu cereale în volum de trei litri borcan 1/3, se toarnă borul cu apă de izvor și se lasă timp de 4 zile la temperatura camerei, într-un loc întunecos. Se strecoara si se bea 0,5 cani de 3-4 ori pe zi, timp de 3-4 saptamani. Faceti o pauza de 5-10 zile și se repetă primirea perfuziei. Și astfel, cu pauze pentru a petrece cateva cursuri de tratament, în timp ce nu utilizează 16 kg de mei.

Îmi doresc sănătate tuturor oamenilor și binecuvântarea lui Dumnezeu.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru