rum.ungurury.ru

Usturoiul de fum pentru a alunga chinuindu JOS Hemoroizi LONG

Bună ziua, „Bunica!“

Am 63 de ani, sa retras și încă de lucru part-time ca electrician. Eu cumpăr un ziar timp de trei ani și este foarte fericit cu ea. Acum vreau să fac, și contribuția sa la cauza nobilă de vindecare, schimbul de experienta mea mica.

O dată am suferit mult de la hemoroizi. Prescriere fonduri medic adus ajutor doar temporar, iar apoi a reluat boala. Atât timp ea a suferit, și apoi a decis să se aplice el însuși vechea metoda persană de a elimina hemoroizi usturoi fum.

Pentru a face acest lucru, o placă de placaj 30x30 cm gaura taie prin diametrul de 8 cm de mijloc și se pune într-o găleată, în care, înainte ca pietrele aruncate zece pietricele mari anterior, bine încălzit pe o tigaie uscată. Se toarnă peste pietricele zdrobit în broasca duzină catei de usturoi mari, apoi stai jos, expunând partea de jos, cu o gaură la fanerku și aburul care provin din fumul de găleată de usturoi. Dacă există un cuptor puternic, puteți obține un pic.

Am efectuat această procedură de două ori în două săptămâni, și cinci ani de hemoroizi nu ma deranjeaza. Deci, urmați experiența mea și a obține bine!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru