rum.ungurury.ru

Stagnarea bilei nu mai este: Consiliul a ajutat nepoata

Bună ziua, „Bunica!“ Am timp de mai mulți ani a fost stagnarea bilei. Ceea ce am pur și simplu nu a încercat, fără nici un rezultat. Ma ajutat pentru a recupera nepoata mea, profesia medik.Ona a spus că în primul rând este necesar pentru a curăța ficatul, ceea ce face injecții intravenoase de 10 „riboksin“. Am întrebat doctorul nostru rural să prescrie acest medicament pentru mine, deoarece contorul nu a fost eliberat. Medicul ezitat, a spus că aceste injecții sunt efectuate numai în boli ale inimii, dar eu sunt încă convins-o să-mi scrie o rețetă. Când a achiziționat „Riboksin“ nepoata începe în fiecare zi, în fiecare zi pentru mine să intre (în orice caz, nu o faci singur si nu lasa preparate injectabile laicii!) După curs, m-am simtit mult mai bine, dar boala a dat înapoi câțiva ani a simțit . Și apoi cineva de la cunoștințe m-au sfătuit să bea lapte ulei de ciulin. Am începe să-l. In general, periere preparate injectabile hepatice și trata ciulin ulei, sunt perfect sănătos, nu mai bilă stagnează. Și a fost de așa natură încât nici apa nu poate bea, pentru că am vomitat imediat ...
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru