rum.ungurury.ru

Deși la început a ezitat, satisfăcut, atunci rezultatele rămân

Bună ziua, „Bunica!“

Vreau să împărtășesc o rețetă cu care am scăpat de lipsă de aer. Cu toate acestea, atunci când l-am trimis, am îndoit imediat, dar când a fost testat pe sine, a fost mulțumit cu rezultatul.

Acum dopare crească în grădina sa. Pentru a prepara o infuzie medicinală, pentru a se toarnă în recipiente de sticlă de culoare închisă stivă 1 Datura sîmbure 0,5 litri Brew-Pervaki sau alcool medical diluat în jumătate cu apă și lăsat timp de 15 zile la temperatura camerei, în dulap.

În fiecare zi, se agită conținutul. Tinctura terminat ia 25 de picături, de fiecare dată când a aruncat într-o jumătate de pahar de apă fiartă rece dimineața pe stomacul gol 30 de minute înainte de micul dejun. Bea o lună. Pentru a nu pierde, te sfătuiesc pentru a sărbători începutul recepției de tinctura. În timpul tratamentului, este necesar să se utilizeze cât mai multă apă posibil. Se repetă cursul de tratament este posibil după 6 luni. Tinctura nu numai amelioreaza lipsa de aer. Este luat tromboză, boala coronariană, impotenta, paralizie, precum și pentru curățarea vaselor de colesterol. Pentru a vă proteja de atac de cord sau accident vascular cerebral, perfuzia trebuie să fie sub influența alcoolului, timp de 30 de zile de 1 dată în 2 ani.

Pentru a vindeca cu ajutorul lui Dumnezeu!


Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru