rum.ungurury.ru

EFECTUAREA loțiune bine, eliminați nadkoly TINE

Bună ziua, „Bunica!“

Fiecare persoană poate avea loc fracturi nadkoly sau os. Și dacă nu, atunci puteți face față cu nadkoly la fractură fără intervenție medicală.

Undeva în urmă cu aproximativ 30 ani de la mâna stângă, chiar dacă îmi place oriunde și nu a lovit, la doar 2 degete bolnav. Epuizant durerea nu a oprit, zi sau noapte, degetele, și apoi întregul napuhli braț și fără unguente, frecare, loțiuni și comprese nu mă ajuta să facă față cu toate acestea. Atât de mult, astfel, încât durerea eu nu dorm.
Și apoi am fost sfătuit să se consulte cu problema la vindecator, care a trăit în 55 km de la Krivoi Rog. Ascultați sfatul, imediat m-am dus să văd această femeie. S-au găsit foarte repede, ea mi-a luat și a întrebat ce i-am spus să-i plâng. I-am spus toate detaliile, fără a uita să menționeze că durerea a avut loc pentru nici un motiv aparent, vindecătorul a ascultat cu atenție și apoi a cerut să vadă mâna ranit. Inspecția a luat mai puțin de o secundă, dar a fost suficient pentru a determina femeia pe care am nadkoly oasele de două degete. Vindecator specifica exact ce fel de degete deteriorate, dar brațul întreg era umflat, iar apoi ne-a spus cum să fie tratate.

bucată necesară de lenjerie curată de dimensiunea de pânză pentru a fi suficient de zone cu probleme plin de folie (mâna mea este umflat aproape la cot) este bun pentru a umezi în propria lor urină, ușor stoarce o cârpă pe locul dureros top roll-up în celofan sau comprima hârtie și atașați un bandaj compresa. Schimba-l tot timpul, chiar și pe timp de noapte, asigurându-vă că materialul nu se usuce. Tratamentul depinde de gradul de deteriorare și caracteristicile organismului, poate dura mai multe zile, dar trebuie să fie pacient. Sunt recunoscător pentru această rețetă simplă în 5 zile uitate nadkoly.

Urmăriți povestea vreau să ajut pe cei care sufera de cancer de gât nu sunt difuzate.

Așa că, atunci când am fost un student, a trebuit să se supună de formare practică într-unul din satele. La apartamentul am fost repartizat la bunicul și bunica mea. Și apoi am observat că în fiecare dimineață, pe stomacul gol și pe timp de noapte, înainte de culcare bunicul ia niște medicamente. L-am întrebat pe ceea ce el este tratat. Ca răspuns, bătrânul a spus că, odată ce el a avut atât de mult în gât ca și în cazul în care a format rana deschisă acolo. El a cerut ajutor de la un medic. El l-au examinat și trimis spre examinare Oncologie Centrul Regional, și apoi, după punerea tot felul de teste a fost diagnosticat cu - cancer de gât în ​​stadiul inițial. chirurgie oferit pentru a elimina tumora, dar copiii și nepoții bunicul nu a dat consimțământul ei, și a decis să trateze bunicul tinctura de propolis. Deci, ea a ajutat să-l recupereze.



Pentru a prepara medicamentul trebuie 30-40 g de propolis pur stea la frigider sa se intareasca, apoi cuțit nastrogat, turnat în borcan de 0,5 litri de alcool medical sau Brew-Pervaki, jar resigilat și lăsate timp de 21 de zile la temperatura camerei, în dulap. Asigurați-vă că de 2-3 ori pe săptămână pentru a se agită conținutul. După tulpina de perfuzie și se toarnă infuzia într-un flacon de sticlă de culoare închisă. Păstrați-l sigilat într-un loc întunecos. Ia-1 lingura coniac în dimineața pe stomacul gol o jumătate de oră înainte de micul dejun și seara, 30 de minute înainte de cină.

Înainte de utilizarea sa, asigurați-vă că pentru a înghiți o bucată de unt. După 3 săptămâni, face pauza de 7 zile și apoi repetați cursul tratamentului. Se efectuează intermitent timp de mai multe astfel de cursuri.

Nu-mi amintesc cât de mult timp pentru a recupera, a luat bunicul meu, dar eu știu că mai mult din gâtul lui nu-i pasa, și trăiesc cu o sănătate bună și o minte limpede și 80 de ani, deși după refuzul său de intervenție chirurgicală, medicul ia asigurat mai puțin de un an viață ...

Utilizarea de tinctura de propolis, de asemenea, ajută să scape de purulente gatul inflamat si dureri de stomac. Utilizarea sa este contraindicată numai după operație și sunt hipersensibili la alcool, deci înainte de a utiliza acest instrument Vă sfătuiesc să se consulte cu medicul dumneavoastră.

Pentru a vindeca cu ajutorul lui Dumnezeu și nu se imbolnavesc.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru