rum.ungurury.ru

Metoda este simplă, dar foarte eficient, rezultă din ea întotdeauna pozitiv

Bună ziua, „Bunica!“

Am 66 de ani, locuiesc în Statele Unite, în California.

Vreau să împărtășesc cu toată experiența și vindecarea lui.

După ce a suferit un atac de cord un vas în inima mea a fost complet închis, iar celălalt - 99%, iar a treia - 90%. Am pus 5 stenturi, dar starea de sănătate a îmbunătățirii nu a fost semnificativă. Apoi am decis să fie tratate cu remedii populare.

Amestecate într-un vas emailat peste un pahar de otet de mere, suc proaspat de lamaie, ghimbir si usturoi, se fierbe totul la foc mic până când vasul este lăsat 3 cesti de amestec, se adaugă 1 cană de miere, se amestecă bine, înlăturat vasul de la căldură și se răcește conținutul la cameră temperatură, turnat pe toate sticlele din sticlă și le-a pus în depozit într-un loc răcoros întuneric. În fiecare dimineață, timp de 3 luni, să ia pe stomacul gol, cu 30 minute înainte de micul dejun și 1 lingura Drug pregătit. Eu iau o pauza de 2 luni, iar apoi se repetă tratamentul. Și mi-am revenit, atestată de un examen medical.

Metoda de tratament propusă, deși simplu, dar foarte eficient, iar rezultatul aplicării sale este întotdeauna pozitiv. El a ajutat mulți dintre prietenii mei care suferă de boli cardiovasculare, dar acum folosește pentru a promova sănătatea medicul meu, cunoscut în SUA cardiolog. Te sfătuiesc toate folosesc instrumentul pentru curățarea vaselor și, astfel, a scăpa de ateroscleroza, boala coronariană, angină (angină), atac de cord si alte boli ale sistemului cardiovascular.

În timpul tratamentului trebuie să fie examinate în mod regulat de către un medic cu cel puțin 45 de minute pe zi pentru a face exerciții ușoare, mânca o mulțime de legume, pește și alimente gătite, să renunțe la utilizarea de grase și prăjite, în orice caz, nu fumeaza sau abuzul de alcool, evita stresul, și du-te la culcare nu mai târziu de 24.00, ca urmare a duratei somnului de cel puțin 8 ore.

Amintiți-vă că sănătatea ta este în mâinile tale, doar vă puteți ajuta, atât de clar un boli auto și de a trăi până la adânci bătrâneți.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru