rum.ungurury.ru

Cherry bea supa, nu fi leneș - de la incontinență vei fi vindecat

Bună ziua, „Bunica!“ Mulți oameni în vârstă suferă de incontinență. Eu și soțul meu, de asemenea, a fost chinuit de acest atac. Îmblânzi ne-a ajutat crengute de cireșe. Acestea pot fi tratate în orice moment al anului. Spargerea crengi astfel încât lungimea intrat în ibric sau oală umplut în vase, astfel încât fundul său a fost complet acoperit, se toarnă apă de 4 ori în volum, se aduce la fierbere și se fierbe timp de 15 minute. Bea această supă, când și cum doriți, în loc de apă și ceai. O lună mai târziu, te simți pozitiv. Puteți prepara un decoct din aceleași ramuri atâta timp cât nu-și pierde floarea de cires si este curat. Dar, înainte de a arunca nuiele într-un ceainic sau cratiță, se înmoaie-le peste noapte în apă caldă, care a coborât de la ei murdărie, se spală, și numai apoi pus în posudu.Ya bea această băutură de vindecare, cum ar fi apa, chiar și ceai pentru prepararea cafelei în ea, sau cafea. O lună mai târziu, m-am trezit pe timp de noapte pentru a urina nu este în fiecare oră, dar numai de 2 ori, iar după 1,5-2 luni - doar 1 ora. Soțul ei chiar a dormit toată noaptea și nu trezesc, dar el bea cireșe bulion timp de mai multe luni. Doamne ferește că a avut pe cineva pentru a ajuta la vindecarea incontinenta urinara.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru