rum.ungurury.ru

În butoiul la gât se arunca cu capul APROAPELE MAI MULT reumatism în el!

Bună ziua, „Bunica!“

Scrie-ai decis pentru prima dată.

O dată am fost suferă de reumatism picioare. Lung chinuit, și apoi cineva a sugerat să sape în luna august (această perioadă a anului este deosebit de vindecare), împreună cu vârfurile și rădăcinile (fără fructe!) Brusture anual, se taie în bucăți de până la 5 cm, se spală bine, se umple materia primă pregătită să jumătate din capacitate mare, se toarnă borul cu apă și se fierbe cu puncte de fierbere la un foc foarte mic de 8 ore.

După răcire, se filtrează, se adaugă la 5 litri de bulion cu 500 g de zahăr și toate reboil din nou. Se răcește la temperatură tolera fierbinte, diluat în bulion 1 lingura bicarbonat de sodiu, muiată în picioare dureau, înfășurat la talie cu o pătură și se încălzească timp de 20-30 minute. In timp ce picioarele aburit ar trebui să fie încălzit până 360S lapte de casă. După aceea, se scufunda în tifon sau scutec, ușor stoarce și a pus pe picioare. Capacul superior cu hârtie de comprese, se înveli cald, du-te la culcare și să doarmă până dimineața. Dimineața, toate să fie eliminate și se repetă procedura din nou, în seara. Am făcut utilizând același bulion, de fiecare dată când alimentarea cu combustibil sa, 5 tratamente și a simțit o mare ușurare. În anul următor, în luna august, a repetat toate. Și astfel de 3 ani consecutivi. Ca urmare m-am dus fără vlagă și au dispărut complet durerile reumatice pentru totdeauna.

vecinul meu a fost legat complet reumatism. El a efectuat procedura într-un butoi de fier. Pune-l în grădină, umplut cu brusture bulion și coborât într-un vecin. El a fost așezat în bulionul de gât. După 5 zile de tratament, starea sa îmbunătățit atât de mult încât el ar putea merge din nou o motocicletă.

Prin urmare, pregătește un decoct de brusture și de a câștiga reumatism.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru