rum.ungurury.ru

Există o floare - volbura! reduceri trata

Într-o zi, de așteptare pentru oaspeți, am decis să perie pe podea balcon. Într-o grabă, nu se calculează și se mop rupt usa de la balcon, de tăiere la os cu cele două degete de la mâna dreaptă. Carnea literalmente separată de os. Reducerile au fost foarte profunde și sânge pentru o lungă perioadă de timp nu s-au oprit. Desigur, era necesar să se abordeze de urgență la clinica fracturii unde copci, dar am fost de așteptare pentru oaspeți. Prin urmare, și am decis să mă trateze (și sărbătoare cu invitatul nu anulează) ...
Primele trei zile se spală rana cu peroxid și aplicați florile volbura obișnuite. A ajutat. Skin a început să prindă rădăcini. După aceea frotiu „salvatorul“ (disponibil la farmacii), iar pe partea de sus tampona din nou flori volbura. Aici și salvat brațul lui. Au existat doar cicatrici mici.
Atunci când asamblări foarte rigide, a pus comprese în noaptea de urină. De asemenea, este recomandabil să se bea tablete diclofenac. Acestea nu sunt scumpe și 10 comprimate timp de 5 zile este de ajuns.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru