rum.ungurury.ru

Dețin recuperat din zona zoster

Bună ziua, șindrile „Bunica“ - o boală perfidă, dar am fost capabil să recupereze de la ea, folosind rețete de medicina tradițională, la doar câteva zile. Și acum toate poryadku.V 1988 am avut cosuri pe corp. Acestea nu au fost plasate la întâmplare rash - au întins lățimea platbandă de 6-8 cm și clasate de la coloana vertebrală la fosa pieptului. Cosurile au fost teribil de dureroase și au un vârf ascuțit. In fiecare zi durerea intensificat, și a trebuit să dorm ședinței, sprijinindu-se din nou pe un podushku.Dolgo mare îndurat, și apoi, în imposibilitatea de a suporta tortura, am decis să merg la o clinică. Diagnosticat - herpes lishay.Vrach prescris un tratament „mash“, precum și alte două tipuri de unguente medicinale. Dar, după ce a primit tratamente de relief nu a fost. Apoi am fost trimis pentru raze X. În birou m-am dus cu o altă femeie. Când a văzut înfrângerea mea jefuiește corpul, ea a spus: - Ai zona zoster, deci ascultă sfatul meu, și apoi va fi capabil să vylechitsya.A a spus în continuare că aceeași boală suferit de vecinul său. In multe ori el a fost tratat în spital, dar nu a existat nici o îmbunătățire în termen de 6 luni. Atunci fiica la luat acasă, și femeia a început să trateze metoda națională om. O săptămână mai târziu, el a fost zdorov.Kogda am auzit tovarășul meu decât vindecat, ea a fost în stare de șoc. Dar în timp, durerea am devenit chiar mai puternică, și am decis să-l aplice la tratamentul său. Aici on.Neobhodimo să ia o bandă de lenjerie este puțin mai lung și mai lat decât zona de licheni, a pus pe scaun cald 1-2 strat gros ea lui cm și atașați la fața locului inflamat. Capacul superior cu celofan și o cârpă caldă de lână. Faceți o compresa pe noch.Ya tot făcut, și apoi a pus pe hainele vechi, pe partea de sus a unei vesta vechi, care nu a existat nici un miros, și sa dus la culcare. Dimineața folie de îndepărtat, iar seara din nou, repetați procedura. Mi-a luat de 2 ori pentru a obține complet scăpa de zona zoster. Mai mult, boala nu a revenit la mine. Desigur, această procedură este neplăcut, și este necesar ca cineva din cei mai apropiați oameni ai ajutat. Am făcut aceste pachete în timpul verii, și m-au ajutat să-mi tetya.Konechno, a avut o lungă perioadă de timp pentru a scrie despre această rețetă miraculoasă, dar am fost foarte rușine. Dar acest tratament este foarte eficient, ai încredere în mine.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru