rum.ungurury.ru

Umflarea în boli ale inimii

Unul din țărancă mea, care are grija de o femeie în vârstă de aici, a spus că proprietarul trateaza doar retetele noastre populare. Pentru aceasta este în mod constant încurajează podarkami.Ispanka ei acest lucru - serdechnitsa, astfel încât ea mâinile în mod constant umflate și picioare. țărancă mea știa umflarea salcie tratate. Dar, în cazul în care să-l ia în Spania? Și ea a decis să caute ajutor de la sora lui, restul în Ucraina. I-am scris o scrisoare și ia cerut să trimită nuiele de salcie uscate. În așteptare pentru parcela, a început un tratament pentru femeia vechi. Seara, eu iau o mână bună de ramuri de salcie într-o găleată și le-a inundat cu apă clocotită. El a renunțat la o temperatură de preparare a cafelei tolerante a corpului, iar apoi a spus meniurile hostess în găleată, membrele umflate și păstrați-le acolo până când infuzia se răcește. După aceea, femeia vechi a pus-o în pat. În noaptea următoare, repetați procedura. Apoi a făcut același lucru, și în a treia zi. După aceea spaniolul a dat o pauză de trei zile, iar apoi a repetat cursul de trei zile de creștere în perfuzie Willow. Și așa a făcut cu pauze de trei săptămâni. Umflarea la bătrîna a venit în jos și nu mai apar. Utilizați aceeași perfuzie rachita poate fi dublată, încălzită înainte de utilizare.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru