rum.ungurury.ru

Oțet și ceapă calusuri nu este una!

Vreau să dau sfaturi persoanelor care suferă de creșteri pe tălpi și degetele de la picioare, si calusuri.

Am folosit pentru a dansa. Într-o zi, numărul meu de la concert a fost anunțată înainte de timp. Deoarece costume la acel moment (1959) a fost strâns, pantofii am purtat și toată lumea care a fost acolo. Cizme și pus pe două camere sunt mai mari, dar încă umed în interior. Așa că am acționat. Două săptămâni mai târziu, picioarele mele au fost acoperite cu un porumb dur solid. A fost o tortură de nesuportat. De două ori a făcut operația, dar rădăcinile rămân și să crească pe toate noi. N-am vrut să trăiască fără acest dans. Ceea ce nu a fost tratat ...
El ma ajutat un bunic, Dumnezeu să-l odihnească. Iată rețeta. Grate ceapa pe o răzătoare, umple-l cu oțet și se amestecă. Acum picioare bine poparte taie, pe cât posibil, tot ceea ce poate fi tăiat, și apoi se aplică un amestec de oțet și ceapă la porumb. Timp de o săptămână, te scapa de ea. Am făcut această procedură pe timp de noapte.

Dacă tocuri crăpate, apoi spălați-le de multe ori, ștergeți uscat, perie cu oțet și așteptați să se usuce. În timpul nopții, se aplică o cataplasmă de miere. Totul va trece. Dar noi trebuie să monitorizeze în mod constant. Vă doresc tuturor multă sănătate!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru