rum.ungurury.ru

Vreau să împărtășesc rețeta mea - vindecator eficient

Este vorba despre oțet de cidru de mere. Trebuie să ia o sticlă de oțet și se toarnă într-o farfurie, apoi să ia un burete, uda-l în oțet și frecați petele inflamat pe picioare, brate, spate mai mici si a coloanei vertebrale. Aceasta este urmată de un pic de oțet stativ care este mai bine absorbit. Timp de 3 luni am cheltuit 1,5 litri, și încă mai continuă să devină sub formă de pudră. Și asta e ceea ce am primit efectul. Oprit dureri picioare, a început să dispară gută dispărut bătături și ciuperca înfundat, din care nu am putut scăpa de ani de zile. A început să crească noi unghiile de la picioare. În mâinile articulațiilor deformate a început din nou corect.

Cu toate acestea, în fiecare dimineață, pe stomacul gol, eu iau 1 cană de apă fiartă (rece) cu 1 lingura oțet.

Iar urmatoarea reteta va ajuta pentru a scăpa de ulcere picior. Trebuie să se ia 1 pahar de vin alb sec, se fierbe, se îndepărtează de la căldură. Se prepară frunzele de varză proaspătă, dip-le în oțet și aplicat la ulcere. Se acoperă cu hârtie de patiserie și fixați cu un bandaj. Puteți purta în timpul zilei și a pus într-o noapte

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru