rum.ungurury.ru

Toate erupție cutanată mână obsela? Oțet lei da erupții cutanate de sare!

Ajungând într-o vizită la fiul său, el a atras atenția asupra brațului său, ea a purtat mititel unitate de cosuri rosii, care nici măcar nu a putut să se concentreze asupra. Nu-ți face griji, schimba unele, dar nu in gat! Dar când o săptămână a chemat înapoi la el, atunci aceste mici cosuri mici rosii toate perie cu exteriorul a fost acoperit. Ca un covor solid roșu - unul apropiat. Fiul pe profilul activității lor pe o bază de zi cu zi utilizează o cameră comună, cel mai probabil, exista o infectie, si a luat. El a tratat tot felul de poțiuni mana, dar nu a ajutat. Un pete roșii au început deja, iar mâna a doua lovit.

Atunci am adus aminte de oțet cu sare. El a spus fiului său că el mână 9% oțet și sare frecat. A pus atât de mult de sare pentru otet a devenit sărat. Încercați limba, apoi se clătește gura repede.

Fiul seara medicamentul meu uns din belșug pensula lui, iar în dimineața următoare nu cred că ochii mei - toată mâna a fost curat! Sună-mă, vă mulțumesc. Asta-i cât de puternic oțet sărat are!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru