rum.ungurury.ru

Gait va fi din nou lumină și grațios

Bună ziua, „Bunica!“ Și eu împărtășesc cu propriile mele retete testate. Lăsați oamenii folosesc vyzdoravlivayut.Moi și sfatul lor pentru cei care sufera de pietre de pe picioare. Recomanda mai multe rețete eficiente, care sa bucurat priyatelnitsa.Itak mea, în fiecare noapte trebuie să se înalțe în picioare foarte sărată ca soluție salină, și fierbinte pentru a fi în stare să îndure, apă. După aceea, ștergeți picioarele nasuho.Esche nevoie pentru a coase un sac de mici pentru a acoperi os, umple-l cu flori de mușețel zdrobite și fructe de soc, luate în proporții egale, și coase. După ce sarea de baie de picioare impun acest înmuiate în apă caldă nesărat, „pad“ de pe os, partea de sus folia de acoperire, uzura ciorap cald și pot merge la culcare. Dimineața „perna“ indepartand. Seara, face noi și se repetă protseduru.Ponadobitsya pentru tratarea semințelor și comprimării unguent. Se amestecă până la omogenizare și 1 lingura miere și sulfat de magneziu (vândute în farmacie pentru injectare), 1 linguriță 5% iod și face unguent comprimă mesto.Ezhednevno dimineața afectate de repaus alimentar pentru a lua soluția din depozite de sare: 250 g de apă fierbinte pentru a se dizolvă 100 g de miere, 50 g de sare amara (în farmacii), un suc de lamaie si bea 1/3 cana .in aceste proceduri, după baia de picior este necesară pentru a face comprese cu argila diluat urină la grosimea cremei. Argila utilizată de fiecare dată când svezhuyu.Regulyarno și efectuarea de mai sus este descris tratamentul pacientului, vei scapa de oasele în picioare și mersul va deveni din nou un ușor și grațios.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru