rum.ungurury.ru

Cand pneumonia ma lovit, asta e modul în care am intrat

Bună ziua, „Bunica!“ Mă grăbesc să împărtășească experiența în tratamentul pneumoniei (pneumonie) În cazul în care boala a lovit-mă, nu am recurge la mijloacele de medicină oficiale, și a decis să trateze căile oamenilor. El ma ajutat în acest fiu al meu. El mi-a dat în fiecare seară de masaj, iar dimineața umerii mei tencuite cu miere, le acoperă cu folie de plastic, un prosop, și m-am dus toată ziua. Deci, timp de 4 zile consecutive. In plus, am plutit picioarele în apă sărată. Turnând-l în bol, în 1 litru de apă fierbinte adăugat o mână de sare dizolvată picioarele ei și plutea în soluția salină. Chiar a lua acest medicament: cotlet și se pune într-un vas emailat 4 nuci necurățate cu scoici, se adauga 1 lingura miere, se toarnă 300 g de apă și se fierbe timp de 30 minute. Adăugați 1 lingura flori de soc, insista să se răcească și luate la fiecare oră până la 1 lingura acest nastoya.Tak și vindeca formă foarte severă de pneumonie. Slavă Domnului! Vă sfătuiesc toți cei care suferă de această boală, de a folosi rețeta mea, nu uitați să ceară ajutor pentru a Gospodu.Esche am citit zilnic rugăciunile sfinților Cyrus și John. Citiți-l este necesar 12.00 7 ori la rând. Rugați-vă cu credință mare și vindecare este obligat să vină.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru