rum.ungurury.ru

Pune sub buric mingea solide de bumbac

Bună ziua, „Bunica!“ Este un admirator al tău vechi, dar am scrie pentru prima dată. În scrisoarea sa, vreau să-ți spun cum să pună în cavitatea abdominală, a căror omisiune a suferit 40 omisiune let.Ot stomacul meu a devenit greu, și după ce a lucrat în țară încă există un sentiment ca și în cazul în care inflamat ulcer. Am luat imediat mâinile stomacului, a ridicat-o în sus și presează la sine, reducând astfel durerea. Pentru a pune cavitatea abdominală în loc, a pus pe stomacul lui ca băncile medicale, de obicei jumătate de litru, fac tot felul de împachetări și masaje, dar de fiecare dată a fost o ușurare vremennym.Protsedura care ma ajutat să recupereze o răbdare foarte dureroasă și necesită. Dar cred că de dragul sănătății, poți îndura toate. Procedura trebuie efectuată zilnic dimineața pe stomacul gol. Pentru tratamentul nevoie de foaie și o minge solidă de fire în circumferinta mana. Se obține? Acum, a pus pe un pat de firmă sau pe canapea, după îndepărtarea de la ei toate lucrurile pe orice panou, se întindă pe stomacul ei, întins la o atenție, și se pune sub minge buric de bumbac. Întinde-te astfel încât cel puțin un minut. Doare? Suferiți. De fiecare dată când crește timpul procedurii de 10 minute. După aceasta, se află pe o parte și se întindă până după durerea. Când va înceta să-l simți, cu atenție lega foaia. Astfel de acolade dureroase fac în mod regulat pe tot parcursul zilei, încercând să acopere foile de pe ambele părți ale rinichilor, precum și creșterea inghinală. După zece tratamente cu o minge, burta mea a fost moale, omisiunea a încetat să deranjez, dar am petrecut lechenie.Seychas bine pentru recuperarea integrală am avut șaptesprezece zile în fiecare dimineață. Vă doresc sănătate bună și oameni buni!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru