rum.ungurury.ru

NUMAI DE LA MEDICINA ABDOMEN bolnav, nevrita PLASTER SAME învins

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să împărtășesc experiența mea istseleniya.Mesyatsa două în urmă am pus urechea, se pare că apa a intrat în ea. El a făcut apel pentru ajutor la spital. În urma examinării, medicul a determinat inflamarea nervului auditiv (nevrită optică), prescrise medicamente diferite, și am început să le ia. Din păcate, nu a devenit mai bine pe mine, dar stomacul este bolnav. Dupa fiecare masa durerea a fost însoțită de amar otryzhkoy.Nedolgo gândire imediat medicul incetat sa luati medicamente prescrise, și a început să fiarbă ca un ceai și bea în înghițituri mici, dupa 3 ore dupa masa o infuzie de isop. Am luat o săptămână. Stomacul a început să doară mai puțin. A început fabricarea berii Epilobium (salcie-planta), a persistat timp de 6-8 ore, se filtrează, uniform amestecat cu infuzie isop și băut soarbe amestecul. Curând stomac a încetat cu totul medicul bolet.K nu mai mers. Face față cu inflamație a nervului auditiv ma ajutat sfatul unei femei. Ea a recomandat să cumpere în patch-uri de piper și drogherie stick-l în spatele urechii. După câteva astfel de aplicații nazale și urechea auzul trecut normalizovalsya.Tak și vindecat. Stai și sunteți sănătoși oameni, buni.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru