rum.ungurury.ru

Fratele a câștigat din nou puterea. Lui pas vindecat!

Bună ziua, „Bunica!“ În scrisoarea sa, vreau să-ți spun cum am salvat pe fratele său. Cred că această rețetă va ajuta pe fratele suferindă exudativa plevritom.Lezhal în spital, el a fost un ușor de 2 ori pe lună pompat lichid, dar imbunatatirea nu a fost. Fratele a fost aproape imobilă, când a fost externat acasă. El nu putea mânca și bea numai ceai de măceșe. Atunci mi-am dat pentru a trata gudron de mesteacăn lui, care pot fi cumpărate de la farmacie. Primul frate a băut 1 linguriță o întâlnire cu apă. Dar, se pare, a fost o doză mare pentru organism, deoarece după fiecare băut o lingură de gudron de la fratele său a început vărsături. Am decis să reducă doza. Fratele a început să bea 10-15 picături de gudron 1 dată pe zi, dimineața pe stomacul gol. Eu iau medicamente pentru o săptămână. În același timp, nu am mâncat nimic. Lichid în plămâni a încetat să câștige! Astfel, fratele vylechilsya.Srazu doresc să avertizeze că consumul de gudron de mesteacăn nevoie de 7-8 zile, nu mai este recomandată. După ce ați terminat tratamentul cu gudron, începe să bea lapte pe stomacul gol dimineața, să se retragă din otrăvurile rinichi si toxine. Bea ar trebui să fie de 3-4 zile, este, de asemenea, observarea greva foamei. Cred că această metodă nu se poate vindeca numai pleurezie, dar, de asemenea, cancerul pulmonar. Principalul lucru este să credem în succesul și să nu-și piardă inima.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru