rum.ungurury.ru

MAI MULT cistita Nu, desi ma chinuit 6 ani

Bună ziua, „Bunica!“

Ori de câte ori împărtășesc rețete, sper că au cel puțin pe cineva pentru a ajuta la recuperarea.

Pentru a scapa de gusa, provocată de deficit de iod, vă recomandăm să îl umple de trei litri borcan de 1/3 volum de rădăcini zdrobite de tătăneasă, se toarnă până la vodca de calitate superioară și se lasă timp de 2 luni, într-un loc întunecos și rece. Dupa aceasta, ia 1 lingura De 2 ori pe zi, până la recuperare. Poate sapa rădăcinile cretusca, se spala, se taie, umplut cu materii prime pentru un volum de trei litri borcan 1/4, se toarnă cozorocului cu vodca, apoi insista si ia tinctura precum și în rețeta precedentă.

Sunt 6 ani de suferit de cistita. De multe ori a fost tratat în spital, dar nimic nu a ajutat. Și odată ce m-am întâlnit în conformitate cu femeia și a spus-o în legătură cu problemele ei. Ea ma ascultat cu atenție și apoi ma sfătuit în fiecare noapte timp de 15-20 de minute situate în baie cu apă caldă. După aceea, uscat off, rochie cu căldură, în special pentru a izola picioarele și abdomenul inferior, du-te la culcare, a pus pe partea inferioară a abdomenului tolera sticla cu apa fierbinte, țineți-l să se răcească și să nu te ridici din pat, să doarmă până dimineața. În timpul tratamentului, nu mâncați picant și nu se congela. Pentru a fi tratat ca aceasta, femeia a spus, cel puțin o lună. Am urmat cu strictețe recomandările sale, iar acum '41 nu știu ce este cistita.

Până de curând, am fost chinuit de tinitus. Ea ma ajutat să facă față cu ea trifoi roșu. I se toarna un pahar de apă clocotită 6-7 flori de plante, insistând 15-20 minute și bea această infuzie de 2-3 ori. Cele mai multe tinitus nu ma deranjeaza.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru