rum.ungurury.ru

Cum mi-am vindecat mama mea de osteocondrozei

Mama mea suferea de boli degenerative de disc. A durut tot corpul, dar medicii nu au putut ajuta. Apoi am spălat cea mai groasă rădăcinile de floarea-soarelui (mici aruncat), uscat și tăiat în bucăți de mărimea unui bob. Turnat într-un vas emailat 3 litri de apă și, când a început să fiarbă, se adaugă la ea un pahar tocat rădăcini. Gatesc pentru încă 5 minute, se răcește și a început să dea mama mea să bea supa. Este necesar să se bea timp de 3 zile, și apoi din nou aceleași rădăcini se toarnă 3 litri de apă, se fierbe timp de 7 minute și din nou pentru a bea un decoct timp de 3 zile. A treia oară rădăcinile rămase într-o tigaie se toarnă 3 litri de apă, dar se fierb timp de 10 minute, iar supa, cum ar fi perioada anterioară, o băutură timp de 3 zile. După aceea, în același mod, este necesar să se prepare un decoct din rădăcini de floarea-soarelui în stare proaspătă. Fiecare porție a fost din nou de băut timp de 3 zile. Bea până urina este curat (povyhodilo sare) .Parallelno cu mama recepție bulion acceptată de perfuzie terapeutică. Am gătit în 10 litri de apă de 3 kg feliate tuberculi de topinambur, răcit, apoi ambalaj mama toate foile și până supa nu este complet răcit, turnat peste ea pentru ei. Așa a făcut în fiecare altă zi. Tot ce trebuie să-și petreacă 10 protsedur.A am rupt, de asemenea, frunze tinere de hrean, fiecare frunză chiuvete la primele câteva secunde în apă clocotită, apoi în apă rece, și înconjurat de mâinile lor mama. Partea frontală trebuie să fie în contact cu corpul. Wraps comprima de hârtie, folie de pene șal și se lasă peste noapte. Și a vindecat mama lui. Cele mai mici dureri de spate este nu toate muchil.Puskay Domnul conferă sănătate.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru