rum.ungurury.ru

Tuberculoza oaselor? Aveți posibilitatea să salvați-vă

Bună ziua, „Bunica!“ Am deja dus la anul 87-a. Vreau să împărtășesc cunoștințele mele. O să-ți spun cum în 1968 mea matusa vindecarea tuberculozei kosti.Ona complet excluse din dieta de acru și nu au folosit un singur gram de sare, chiar și mâncarea este preparată fără sare și orice acid. Ca medicamente luate matusa bulion intepare pătlagină cu clorură mercurică. Se toarnă într-un vas emailat de 0,5 litri de plante cu frunze mărunțite de sticlă de apă, adus la fierbere și fiert 5 minute la foc mic. Imediat închiriate pan la căldură, conținutul filtrelor, pentru a regla cantitatea de bulion obținută cu apă fiartă până la 0,5 l, dizolvată în ea o bucată de sublimat albă mărimea boabe de grâu (3-5 picături luate galben) și soluția a băut 1 lingură De 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de masă până la recuperare. Deci, ca un loc lovit cu tuberculoză, gnoilos mătușa, este cu o seringă mică de o zi se spală rana ușor soluția albastră de sulfat de cupru, iar celălalt - nu se concentrează soluția de usturoi. Și vindecat. Cursul de tratament - 1,5-6 luni.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru