rum.ungurury.ru

Umai inima începe să acționeze în sus, infuzii MIX DIRECT începe să bea

Bună ziua, „Bunica!“

Sunt 82 ani. Am avut un accident vascular cerebral și două atac de cord, dar am fost capabil de a restabili sanatatea prin metode traditionale de medicina. Unii oameni doresc să împărtășească experiențele lor.

Timp de mulți ani am suferă de aritmie, dar nu dă progres. Și acest lucru mă ajută să amestec de tincturi farmaceutice (fiecare iau pe sticla), păducel, valeriană și motherwort. Acest instrument este întotdeauna în noptiera mea, și eu, ca doar începe să acționeze în sus inima odată ce am începe să-l 1 linguriță De 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de mese. aritmie În curând se retrage.

Depaseste angină (angină pectorală) și pentru a preveni atac de cord ajutor păducel. Un remediu necesar un pahar de fructe. Este necesar să se umple în fiecare dimineață enamelware ceașcă de apă clocotită timp de 25 împreună cu gropi de fructe zdrobite, se aduce la fierbere și se fierbe timp de 7-10 minute la foc foarte mic. După răcire, se filtrează, stoarce, rece apă fiartă pentru a aduce cantitatea de lichid produs la volumul original de bulion și să bea toate porțiuni egale în timpul zilei. Luate 30 minute înainte de mese. Și așa mai departe până la sfârșitul fructelor recoltate de păducel.

Consolidarea mușchiului inimii și a scăpa de angina pectorala poate fi, în cazul în care în fiecare zi, pentru o lungă perioadă de timp pentru a mânca în timpul meselor de 7-12 fisticul. De asemenea, este eficient pentru a se pisa într-o râșniță de cafea 20 nucleoli caise nucleu, Ele se amestecă cu 0,5 kg de lămâi, ratat, împreună cu pielea, dar fără gropi, printr-o mașină de tocat carne, se adaugă un borcan de jumătate de litru de miere, se amestecă din nou bine și să ia 1 lingura amestec de 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de mese.



Pentru a învinge colecistita cronica si colelitiază, recomanda, se toarna un pahar de ulei de floarea-soarelui acasă calitate 30, frunze de dafin pre-sfărâmate mijlocii și se lasă timp de 7 zile într-un loc întunecat, apoi se strecoara si se iau 15 picaturi, de fiecare dată când le-a aruncat în 50 ml de iaurt, de 3 ori pe zi. Am încercat diferite tratamente, și m-au ajutat doar un mijloc.

Această infuzie a ajutat vecinul meu de a expulza pietre din ficat. Este în fiecare seară se toarnă 1 litru de apă clocotită 5-6 linguri frunze de mesteacan tocat, insista noapte, în tulpina dimineața și bea o înghițituri de infuzie caldă pe tot parcursul zilei.

reteta unguent Datorita care ofera mai jos, am fost în stare să scape de mastita și mastita, iar vecinul meu, ea a ajutat la vindecarea plăgilor purulente putred pe care ea a format pe picioare. Pentru a pregăti unguent, am prăjit în calitate pahar de ulei pana se rumeneste ceapa mijlocie tocat, apoi se filtrează prin toate nailon și se toarnă ulei într-un vas emailat. Pune-l pe foc și atunci când uleiul începe să se crackle, se fărâmițează-l împăcați gălbenuș de ou fiert tare. Eliminați de la căldură, se filtrează din nou, se adaugă în stare proaspătă piesă de dimensiuni ceară unei cutii de chibrituri, se agită și se toarnă într-un amestec de borcan de sticlă sterilizat. Când se răcește ușor, se adaugă 3-4 tablete „streptotsida“, roase pulbere și se amestecă bine. Am terminat unguent a fost aplicat pe pânză, dabbed-o la piept și purta un sutien. Comprimare schimbat la fiecare 2 ore. Și vindecat. Unguentul trebuie să fie depozitate în frigider. Acesta poate fi folosit pentru vindecarea rapidă a arsurilor, ulcere trofice, și chiar tampoanele cu ajutorul ei cu fibrom uterin.

În cazul unui abces sau hidradenita Îl sprijinim (a ugerului mamei), este necesar pe timp de noapte pentru a macina si se amesteca 1 lingura ceapa, săpun și zahăr, pune amestecul pe pânză, aplica în zonele cu probleme, repara bandaj și se lasă peste noapte. Prin comprese dimineata trage puroi si curata rana.

Vă doresc toate binecuvântările lui Dumnezeu pentru sănătate și longevitate!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru