rum.ungurury.ru

In & laquo; Grandma & raquo; a căutat sfat: ziar a ajutat femeia!

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să-ți spun cum, cu ajutorul tău soția mea am scăpat de mult timp chinuit pielea ei zuda.Okolo luni ea itched întregul corp. unguente prescrise de un medic, frecare, și alte diverse medicamente a adus nici o îmbunătățire. Și apoi m-am decis să se uite ziar liant „Bunica“, în speranța de a găsi un tratament corect. Munca mea a fost un succes! Ziarul № 50 (301), din 13 decembrie 2005 M.M.Batychenko Ordjonikidze recomandat de fierbe mâncărime la corp într-o cantitate mare de apă 1 kg de boabe de orz și o baie în acest bulion. Am luat act de această rețetă și a început să răsfoiți pe ziar. Și în „Granny» № 40 (417) din 2 octombrie 2007 a atras atenția Consiliului similară L.M.Ismagilovoy din Vinnița. „Ei bine, în cazul în care doi oameni sunt sfătuiți același lucru - am crezut - într-adevăr așa ar trebui să ajute.“ Fără să mă gândesc de două ori, m-am dus la piață și a cumpărat un 3 grivne 2 kg de boabe de orz. Acasă decocturi lor, soția scăldată în bulion, și mâncărime a încetat să-i deranjeze! Bucuria noastră nu a cunoscut predela.Ot sincer recunoscător pentru vindecarea „bunica“ și cei care împărtășesc în paginile sale cunoștințele lor. Toate de sănătate puternică și viață lungă!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru