rum.ungurury.ru

ME & laquo; Stimulin & raquo; ÎNTOTDEAUNA ajuns la salvare, și este aproape AJUTĂ MY OH

Bună ziua, „Bunica!“
Trimite un mesaj pentru ziarul a decis, pentru prima dată, deși familiarizat cu publicarea unui lungă perioadă de timp.


În februarie 2007, am fost diagnosticat cu hernie spinarii, motiv pentru care nu merge pe jos dureri insuportabile deranjat de-a lungul nervului sciatic și crampe la nivelul abdomenului inferior. Spitalul a făcut fluide intravenoase, analgezice, dar nu a existat nici un efect pozitiv. Ei au spus că o intervenție chirurgicală este necesară, dar, mulțumesc lui Dumnezeu, a fost un om care a ajutat la picioarele ei fără ea. Am început să meargă un pic, dar se simțea ca și cum oasele mele de plastic.

Acesta a devenit un liant de re „Bunica“ si a devenit interesat de ea si A.Z.Ganizheeva A.V.Malogo articole pomeneste despre proprietățile curative ale „Stimulin“. Și când încă în „Journal of vindecare“ Bunică „“ D.N.Stoyanovskogo a publicat articole despre acest medicament, în cele din urmă a crezut în el. Dobândirea „Stimulin“, a cauzat o picătură pe temechko, pe ambele părți ale coloanei vertebrale între coaste 10-11 și fața posterioară a treimea mijlocie a femurului. Fiecare picătură frecat cu o baghetă de sticlă la o dimensiune monede dvadtsatipyatikopeechnoy așteptat până uscat, și apoi îmbrăcat. Se repetă procedura în exact două săptămâni. În acest moment, în orice caz imposibil să ude punctul de lubrifiere și înainte de fiecare aplicație „Stimulin“ se spală bine cu apă și săpun.

Am fost tratat de 5 ori, și complet uitat de hernie. Acum lucrez fizic și mă simt bine. Desigur, la momentul tratamentului a fost de deteriorare, și mâncărime a corpului, dar am continuat să aplice „stimulina“. Acum, toate articulațiile mele în mișcare. De atunci, nu se despartă de „Stimulin“. El ma ajutat să scap de durere în stomac, și tatăl meu, care a 73 de ani - de la genunchi dureri articulare. El a avut suficient pentru a recupera două pătare „Stimulin“. Acesta este modul de droguri, care a învățat de la „bunica“, eu și familia mea ajută.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru