rum.ungurury.ru

Timp de șase ani ai, & laquo; Granny & raquo;, cu mine - de-a lungul anilor am devenit o mamă



Bună ziua, „Bunica!“ Aflați mai multe despre accident și acum în vârstă de tobe de 6 ani nu sunt separate. Pentru prima dată, ea a văzut un ziar când situată în spital - cineva a lăsat-o pe pervazul ferestrei. Sunt interesat în numele ziarului, și am decis să-l cunosc. Când citesc, chiar acolo, chiar din spital, ea a sunat soțul ei acasă și ia cerut să se înscrie pentru toate-ucrainene „bunicuței“. Așa am devenit prieteni. Toate rudele mele prea fericit pentru a citi ziarul și se bucură de rețete de la ea. Vă trimit „Granny“ și mătușa lui, care locuiește în regiunea Krasnodar din Rusia, și, de asemenea, recomandat să semneze unchiul ei, care locuiește în Moldova. Întotdeauna fericit atunci când cineva din familie sau prieteni vindecat pe bază de rețetă de la un ziar, și foarte mândru că le-am prezentat „bunica“ .Sama început să recurgă la metode naționale, publicate în ziar, în toamna anului 2002. Apoi am fost operat pentru melanom (cancer de piele) pe umărul stâng. Nu descrie starea pe care am avut când am auzit diagnosticul. Se pare că pământul a fost alunecarea de sub picioare, iar pentru mine a fost peste tot. nopți nedormite, gânduri dureroase: „De ce sa întâmplat cu mine“ - nu mă părăsi. Dar m-am tras împreună, oprit din plâns, nervos și a decis să vină la trântă cu insidios nedugom.Kogda externat din spital și sa întors acasă, am avut deja o multime de retete diferite de cancer, evacuate anterior de la „Bunica“ .Snachala, respectând cu strictețe regulile și primirea dozare, am început să bea suc de rostopasca. Am luat-o la 1 lingura De 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de mese. Și așa în fiecare zi, cu excepția duminică, timp de o lună. Încerc să nu mănânc dulciuri și produse lactate. Dar, când a venit încă o dată la încercare, medicul a spus: - Din păcate, continuați să rănesc ... aceste cuvinte, mi-ar fi adus o propoziție. Pentru lacrimi, mătură ochii mei, nu am putut vedea drumul. Nu-mi amintesc cum să ajung acasă, chiar dacă eu locuiesc doar două sute de metri de lacrimi Rac dispansera.No de durere nu va ajuta, și eu sunt în căutarea unui remediu a decis din nou pentru a defila prin toate depunerea de „bunica“. De data aceasta, tratamentul ales de flori de cartofi. Brew 1 lingura flori uscate 200 ml de apă fiartă timp de 20 de minute și a luat o jumătate de pahar de infuzie de 3 ori pe zi, o jumătate de oră înainte de masă. Și doar trei săptămâni. Infuzia are un gust foarte neplăcut, după ce a primit amărăciunea simțit în gât, dar m-am văzut și copleșitoare înseamnă. După gargară băut vodoy.Odnovremenno ia sucul de sfeclă roșie. Am văzut-o cu 150 ml de 3 ori pe zi, la o oră după masă. Vreau să avertizez că sucul de sfeclă proaspătă nu se poate bea. Înainte de a lua aceasta ar trebui să stea 1.5 curs chasa.Okonchiv de cartofi si sfecla de tratament, el a făcut o pauză de două săptămâni, și apoi a început să ia alcool tinctura de ciuperci. Pentru ao pregăti, este necesar să se rupă de capacul 4 Amanitas valoarea medie (care nu au fost spălate și nu taie!) Nărui mâinile în borcan capacitate de 500-700 ml, se toarnă 150 g de alcool și 960 stativ timp de două săptămâni într-un loc întunecat. Apoi se filtrează prin 2-3 straturi de tifon. Am luat o tinctură de la 1 până la 25 picături adăugând zilnic picătură cu picătură și apoi în ordine inversă. Am văzut doar în dimineața pe stomacul gol, se extinde în 30 ml de lapte. O jumătate de oră mai târziu zavtrakala.Zakonchiv primirea tincturi de ciuperci, a făcut din nou o pauză de 2 săptămâni, după care începerea în fiecare zi timp de o lună de 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de masă pentru a mesteca pe 7 mazăre cuișoare și 0,5 linguriță frunze uscate roase de pelin, stors toată suflarea vody.Posle zece-break începe în fiecare zi, dimineața pe stomacul gol pentru a lua 1 linguriță vodcă infuzii partitionari nuci. Nu zapivala.Tak aici și eu trăiesc, primirea de agenți terapeutici alternativ. În vara nu iau nimic, ci doar să încerce să mănânce mai multe legume și fructe proaspete în acest moment. Eu îmi rezum doar la utilizarea de struguri și pepeni dulci sortov.Esche Wang a spus că plantele trata zona în care locuiți. Sunt total de acord cu acest lucru. În fiecare an, de îndată ce începe să înflorească iarbă, flori, copaci, arbuști, culturi de legume, încep, ca înflorire, smulge flori și le aruncă în borcan de trei litri, în care se toarnă 2 litri de apă de ploaie. De exemplu, păpădie inflorit, apoi se arunca într-o sticlă pe undeva o jumătate de ceașcă de flori sale. Deci, atunci când face fructe cu coajă floare, liliac, castan, cires, mar, castraveti, rosii, dovlecei, etc. Infuzate floare balsam toată vara într-un loc întunecat, și este în iarna - ca o mană cerească. O folosesc după cum este necesar pentru clătire, frecarea, loțiuni și comprese.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru